Тимошенко все ще вірить, що мала стати президентом

Юлія Тимошенко заявила, якби не фальсифікації під час виборів - вона б однозначно стала президентом.

Екс-прем'єр-міністр, лідер БЮТ Юлія Тимошенко упевнена, що, якби не фальсифікації, вона би перемогла на виборах президента України.

Про це вона заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

"Те, що ми з урахуванням кризи і політичної, і економічної, і фальсифікацій, достойно виступили, - якщо би не фальсифікація, ми би перемогли, - говорить саме за себе. Рано чи пізно як фальсифікація в ЗМІ, так і на виборчих дільницях піде. Я вірю, що кожні наступні вибори будуть більш чесними, аніж були ці президентські вибори", - зазначила екс-прем'єр

При цьому вона відмовилася оцінювати своє прем'єрство. "Дуже погана справа, коли політики самі собі починають виставляти відмітки. Тоді всі політики були би відмінниками. Оцінку має виставляти народ. Президентські вибори і виставили всім політикам свої відмітки", - підкреслила Тимошенко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко наголошує, що на наступних парламентських виборах її політична сила запропонує виборцям конкретні проекти законодавчих актів, спрямованих на демократичний розвиток України.

"Ми будемо виходити на наступних виборах не з гаслами і рекламною продукцією, а з фундаментальними речами – новою Конституцією і пакетом з ключових законопроектів, які стосуються судової реформи, реформи місцевого самоврядування на користь місцевого самоврядування, Податковий кодекс, Бюджетний кодекс, повністю вся система законів на підтримку малого і середнього бізнесу, пакет спеціальних законів", - сказала Тимошенко.

Вона вважає, що українському народу потрібні не порожні слогани, а реальні законодавчі кроки з боку влади.

Читайте також:

Тимошенко зізналася, що вона "трішечки чоловік"

Тимошенко розповіла Клінтон про загрозу незалежності України

Тимошенко проміняє "Батьківщину" на іншу партію

У Києві Клінтон зустрінеться з Тимошенко і виступить в КПІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: