Тимошенко: всі демократи мають висунути одного кандидата на виборах

Прем'єр вважає, що на найближчих президентських виборах їй доведеться піти ва-банк, щоб перемогти Віктора Януковича.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що національно-патріотичні та демократичні політичні сили України повинні висунути єдиного кандидата на найближчих президентських виборах.

Про це вона заявила у Львові, виступаючи на зборах Світового Конгресу Українців.

Тимошенко наголосила, що низці політичних партій потрібно забути про всі непорозуміння та розбрат. "Це потребує серйозних політичних зусиль. Президентські вибори починаються цього року і закінчуються наступного. Вони будуть у десятки разів складнішими ніж вибори 2004 року", - впевнена вона.

За словами прем'єра, у 2004 році був єдиний кандидат для перемоги, для якого вона зробила все, що він неї залежало. "Тоді у нашому політичному таборі була надія, а зараз ви знаєте, як це все виглядає. Я ні з кого не знімаю відповідальності за це", - підкреслила Тимошенко та зауважила, що нинішню ситуацію серйозно ускладнює економічна криза.

"Була у мене мета раніше адаптувати до наших спільностей ту політичну силу, яка ще з 2004 року прагне реваншу. Цього не сталося, оскільки Януковича переконали, що він переможе у першому турі, що його люблять на Західній Україні і що він національний лідер. Значить будемо грати у ва-банк. Ризики великі", - підсумувала Тимошенко.

Нагадаємо, у четвер, 20 серпня, на засіданні уряду Тимошенко звинуватила Партію регіонів у рейдерському захопленні державного підприємства "Надра України".

За словами прем'єра, регіонали спробували захопити підприємство для того, щоб отримати контроль над родовищами газу та звинуватила уряд Віктора Януковича у корупційних діях щодо родовищ корисних копалин.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила команду Януковича в рейдерстві

Тимошенко визнано найвпливовішою людиною України

Тимошенко: російська мова ніколи не стане другою державною

В Януковича забирають державну дачу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: