Тимошенко встановила діагноз "пластиліновому" Януковичу - "деменція"

Юлія Тимошенко прокоментувала можливе об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому": власність України буде розчинена в безкрайніх просторах Росії.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що "з пластилінового Януковича можна ліпити все що завгодно, тут творчість нічим не обмежена, його діагноз очевидний, це - деменція". Таким чином вона прокоментувала можливе об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому".

На думку Тимошенко, наразі здійснюється масштабний план ліквідації незалежної держави Україна.

"Почали з Криму. Сьогодні оголосили про створення так званих спільних підприємств на базі ключових, життєво важливих стратегічних об'єктів державної власності. Українсько-російські СП із "Нафтогазом", "Енергоатомом", "Турбоатомом", "Укртелекомом", "Укрзалізницею", авіапромом – це не об’єднання зусиль на партнерських засадах, а повне поглинання Росією України", - зазначила вона, цитує прес-служба БЮТ.

"Наша власність буде попросту розчинена в безкрайніх просторах Росії", - наголосила Тимошенко.

"Однак "януковичі" приходять та відходять, Україна ж, її інтереси, народ – назавжди", - резюмувала вона.

У зв’язку з цим Тимошенко закликала "негайно діяти" - створити координаційний орган - Комітет захисту України і розробити план усунення Януковича від влади.

"Тільки всенародний опір може це спинити", - підкреслила екс-прем'єр.

Наступну масштабну акцію протесту Тимошенко запланувала провести 11 травня, о 10:00, під стінами Верховної ради.

Нагадаємо, 30 квітня у Сочі після засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічного співробітництва прем'єр Росії Володимир Путін запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз", створивши спільний газовий холдинг. Глава "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що консультації і переговори на цю тему розпочнуться одразу після травневих свят у Москві.

Для довідки: Деменція - стійке порушення когнітивних функцій в результаті органічного ураження мозку, що проявляється у порушенні пам’яті, абстрактного мислення, нездатності будувати реальні плани, соціальній дезадаптації у родині та на роботі тощо.

Читайте також:

Путін побачив прорив у відносинах Москви і Києва

Путін запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз"

Тимошенко: якщо в країні буде як на цвинтарі, то виборів до ВР не буде

Азаров вимагає посадити Тимошенко за розкрадання бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: