Тимошенко втекла від пікетувальників під крики "Ганьба"

Прем'єр порушила обіцянку і не зустрілася з підприємцями, які пікетували Український дім у Києві під час розширеного засідання уряду.

Учасники акції протесту біля Українського дому в Києві заблокували виїзд урядових машин, вимагаючи, щоб прем`єр Юлія Тимошенко зустрілася з ними.

Учасники акції вишикувалися в ланцюг, заблокувавши службовий виїзд машин.

Серед машин, які не змогли виїхати, автомобіля глави уряду не було. Під вигуки "Ганьба" два автомобілі об`їхали Український дім і виїхали з протилежного боку.

Розширене засідання уряду завершилося і Тимошенко попрямувала до аеропорту "Бориспіль". Сьогодні глава уряду вилітає до Астани (Казахстан) для участі в засіданні Ради глав урядів СНД.

У той же час раніше Тимошенко заявляла, що вийде до пікетувальників.

"До учасників акції виходила Олександра Кужель (голова Державного комітету з питань розвитку підприємництва - ТСН.ua). Після того, як закінчиться наше засідання, я теж вийду до них і поговорю з усіх питань. Передавайте їм слова підтримки", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні в Українському домі відбулося розширене засідання уряду за участі підприємців. На цьому засіданні, з-поміж іншого, Тимошенко пообіцяла бізнесменам накласти мораторій на всі види перевірок їхньої діяльності на час кризи. Також вона заявила, що зараз настав найкращий час для підприємницької діяльності, оскільки перед виборами політики намагатимуться зробити все, щоб бізнесмени були задоволені.

Крім того вона підтвердила свій намір брати участь у президентських виборах.

В той же час під стінами Українського дому проходив мітинг підприємців, незадоволених політикою уряду. В акції взяли участь близько 1000 людей. Вони тримали прапори з гаслами "Ми – народ" і плакати з вимогами відмінити "грабіжницькі" акти уряду, які регулюють діяльність підприємців.

Читайте також:

Тимошенко заборонить перевіряти підприємців

Тимошенко: криза скінчиться восени

Тимошенко йде в президенти і радіє, що вибори "на носі"

Путін сподівається сьогодні зустрітися з Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: