Тимошенко втратила друге місце в рейтингу популярності політиків

Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко обійшов лідера опозиції Юлію Тимошенко у президентському рейтингу. Перше місце за рівнем популярності зберігає чинний глава держави.

Президент Віктор Янукович має найвищий президентський рейтинг серед українських політиків. Рейтинг лідера БЮТ Юлії Тимошенко вперше за останні п'ять років опустився нижче другої позиції.

Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Київським інститутом проблем управління ім. Горшеніна. Опитування було проведено з 24 травня по 3 червня в 160 населений пунктах України.

Згідно з опитуванням, якби президентські вибори відбувалися найближчої неділі, то за Януковича проголосували б 46,9%, за віце-прем'єра, лідера партії "Сильна Україна" Сергія Тігіпка - 14,1%, за лідера БЮТ Юлію Тимошенко - 9,7%.

За лідера партії "Фронт змін" Арсенія Яценюка готові проголосувати 2,3% опитаних, за народного депутата, лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка - 1,8%.

Лідеру Компартії України Петру Симоненку готові віддати голоси 1,2% респондентів, голові Верховної ради Володимиру Литвину - 0,7%, третьому президенту України Віктору Ющенку - 0,3%.

За іншого кандидата проголосували б 1,2%, голосували б проти всіх 4,4%, не голосували б 5,4%, важко відповісти - 6,8%.

Директор Київського інституту проблем управління імені Горшеніна Володимир Фесенко зазначив, що вперше за останні п'ять років лідер опозиційного блоку Юлії Тимошенко виявилася нижче другої позиції у президентському рейтингу.

При цьому, він зауважив, що щодо чинного президента Януковича критично налаштовані, згідно з опитуванням, від 25% до 30% опитаних. Разом з тим, загальна підтримка лідерів опозиції менше цього показника. На думку Фесенка, опозиції необхідно змінити політичні гасла на соціально-економічні.

Всього було опитано 2000 респондентів, вибірка репрезентує доросле населення України у віці 18 років, похибка репрезентації не перевищує 2,2%.

Як повідомлялося, раніше директор Інституту Горшеніна Володимир Фесенко, посилаючись на результати проведеного опитування, заявив, що українці позитивно оцінюють перші 100 днів перебування Віктора Януковича на посаді президента України.

Так, згідно з опитуванням, більшість українців (64,9%) позитивно оцінює діяльність Януковича за перші 100 днів його перебування на посту президента. З них 41,8% дали відповідь "точно позитивно" на це запитання, а 23,1% - "швидше позитивно". Протилежної точки зору дотримуються близько чверті опитаних (24,1%).

Читайте також:

Партія регіонів назвала Тимошенко "першою серед других на селі"

Янукович завів у "Межигір’ї" зоопарк та аеродром

У Ющенка розказали, хто з "любих друзів" зруйнував помаранчеву команду

Тимошенко стверджує, що жила на одну зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: