Тимошенко втричі знизить зарплати чиновникам і скасує пільги депутатам

Прем'єр заявила, що бюджет не буде більше обслуговувати "бідних" високопосадовців та депутатів. Якщо парламент буде проти - БЮТ блокуватиме трибуну.

Юлія Тимошенко ініціює скорочення втричі зарплати для високопосадовців.

З відповідною ініціативою Тимошенко виступила сьогодні, 2 березня, на нараді з питань виплати заробітної плати на державних підприємствах.

"Разом з Верховною радою, з більшістю, разом з головою Верховної ради ми вийдемо з ініціативою, щоб прийняти таку постанову - втричі зменшити високопосадовцям заробітну плату", - сказала Тимошенко.

Також, за її словами, фракція БЮТ у парламенті наполягатиме на включенні до порядку денного пленарних засідань питання щодо скасування пільг для депутатів.

"Терміново, невідкладно, буквально завтра, наша фракція буде наполягати на скасуванні пільг для депутатів", - додала вона.

Прем’єр-міністр наголосила, що у випадку відмови включити це питання до порядку денного фракція БЮТ блокуватиме трибуну ВР.

"Наша фракція десятки разів примушувала ставити на голосування це питання в залі ВР, але, на жаль, крім нашої фракції і декількох депутатів з інших фракцій, ніхто не голосує. Зараз ми будемо кожен день вимагати ставити питання про скасування пільг для народних депутатів, і якщо не буде набирати голосів, ми будемо доводити до кожної людини, депутати якої фракції не голосують за повне скасування пільг, і тоді на наступний день будемо блокувати трибуну і знову вимагати скасування пільг для депутатів", - підкреслила вона.

Тимошенко заявила, що державний бюджет не має можливостей обслуговувати "мільйонні пільги для бідних депутатів".

Читайте також:

Тимошенко буде "спускати з міністрів шкуру" через невиплату зарплат

ВВП України за 2008 рік склав майже трильйон гривень

Долар за пільговим курсом продаватимуть 12 банків

В Україні заборгованість по зарплатах сягає 1,5 млрд. грн.

ВідеоТимошенко втричі знизить зарплати чиновникам і скасує пільги депутатам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: