Тимошенко вважає, що через Кучму тиснуть на його зятя

Юлія Тимошенко переконана, що порушення кримінальної справи проти Кучми є намаганнями чинного президента прикрити повний провал своєї політики і спроби чинити тиск на Пінчука.

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко назвала профанацією президента Віктора Януковича кримінальну справу стосовно екс-президента Леоніда Кучми.

Про це вона заявила по завершенню свого візиту до Брюсселя.

Разом з тим, Тимошенко не виключає що кримінальне переслідування Кучми є способом тиску на його зятя, бізнесмена Віктора Пінчука.

Через порушення кримінальної справи чинний глава держави намагається відволікти увагу суспільства від неефективності своїх методів управління країною.

"Він хоче таким чином відволікти увагу людей від розвалу економіки та соціальної сфери, від підвищення тарифів, від стрімкого зростання цін, від безправ'я, яке сьогодні встановлене в Україні, від тих корупційних скандалів, які зробили вдвічі заможнішими оточення Януковича і збільшили кількість мільярдерів з чотирьох до двадцяти одного в Україні за рахунок державних грошей і за рахунок народної власності", - сказала Тимошенко

"В Європі досить жваво обговорюється ця подія: чим закінчиться порушення кримінальної справи проти екс-президента. Я можу вам висловити свою думку. Я переконана в тому, що все що сьогодні робиться навколо справи Георгія Гонгадзе, в тому числі і порушення кримінальної справи проти Кучми - це є профанація з боку діючого президента. Ніхто не ставить за мету довести цю справу до завершення і покарати замовників вбивства Георгія Гонгадзе. Це просто гучний інформаційний привід, який організований Януковичем для того, щоб прикрити повний провал своєї політики", - сказала Тимошенко.

Вона додала, що, на її думку, Януковичу не вдасться такими кроками відволікти увагу від реальних проблем.

Крім того, на думку Тимошенко, через кримінальне переслідування екс-президента влада хоче уникнути звинувачень у вибірковому застосуванні кримінального переслідування опозиційних лідерів.

Читайте також:

Очної ставки Кучми і Мельниченка не буде

Кучмі висунули обвинувачення у справі Гонгадзе

Кучма спростував всі звинувачення проти нього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: