Тимошенко вважає, що 17 січня "завершиться доба ганьби"

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко звернулася до українців напередодні виборів, на яких закликала їх обрати шлях розвитку країни.

Кандидат на посаду президента, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що Україна має 17 січня вибрати один шлях розвитку з двох можливих.

Про це Тимошенко заявила у зверненні до українського народу.

"Україна сьогодні має 18 кандидатів у президенти, але шляхів всього два: один – це довічне панування олігархічних кланів та криміналітету, міжнародна ізоляція і як наслідок - втрата вистражданої незалежності та всього нашого українського, це згортання демократичного розвитку та економічних реформ, кінець справедливості. Ви так само, як і я, прекрасно знаєте, який кандидат уособлює цей шлях", - сказала Тимошенко.

Водночас прем’єр вважає, що 17 січня громадяни України можуть обрати інший шлях розвитку країни. "Це суверенна, демократична, сильна і справедлива Україна, в якій кожен з вас знайде своє просте людське щастя. Шлях ствердження волі, шлях до сім’ї європейських народів, на який ми стали, обравши свободу і незалежність", - сказала вона.

"Вибір між цими двома шляхами на лезі бритви. Мобілізуйте свої сили та можливості, захистить нашу молоду державу", - закликала Тимошенко.

"Колись Андрій Первозванний сказав про нашу країну, що тут народиться великий народ і прийде на цю землю благодать Божія. В наших силах зробити так, щоб ці часи настали саме зараз. Щоб закінчилась доба темноти, безпросвітності, ганьби та лихоліття. Я впевнена: новий шлях України починається. Я закликаю всіх, хто вірить та бореться об`єднатися, бо це і є сама перемога", - заявила Тимошенко.

На її думку, саме 17 січня українці стануть єдиними повноправними володарями в країні.

"Треба правильно та доленосно цим правом скористатися, не дозволити себе обманути, залякати або підкупити, стати інтелектуальнішим за весь їх легіон та згуртованими вірою, силою духу, любові, а не грошей".

Також Тимошенко пояснила, що хоче "покласти край усьому беззаконню, аморальності, несправедливості та підлості. Хочу нарешті навести порядок, встановити справедливість в країні раз і назавжди".

"Я хочу, щоб новий лідер нації служив вам вірою і правдою сам та примусив це зробити інших", - підкреслила кандидат.

Нагадаємо, що чинний президент та кандидат у президенти Віктор Ющенко також оприлюднив передвиборче звернення до українського народу.

В ньому він закликав співгромадян зробити правильний вибір і розповів про ризики, що постали перед державою.

Ющенко вважає, що 17 січня українці обиратимуть "свою долю" та прийматимуть історичне рішення. Він також назвав "життєво небезпечні ризики", які, на думку глави держави, стоять перед Україною.

Читайте також:

Тимошенко голосуватиме в Дніпропетровську, Янукович - в академії мистецтв

Янукович: дебати з Тимошенко не цікаві українцям

Тимошенко не ініціюватиме позачергові парламентські вибори

Тимошенко подала до суду на "політичну мавпу" Ющенка 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: