Тимошенко ввела доплати для "справжніх героїв"

Уряд з 1 грудня передбачив доплати для Героїв України і соціалістичної праці.

Герої України і соціалістичної праці почнуть отримувати доплати з 1 грудня. При виплатах до Героїв України буде застосовано диференційований підхід – щоб гроші не дісталися посадовцям, які одержали звання номенклатурно.

Про це 30 листопада повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на нараді з представниками вугільної промисловості.

"Я пам’ятаю ваш наказ, пам’ятаю вашу директиву. Знаю, що цей наказ мені даний, і я його вже з 1 грудня втілюю в життя, і в бюджеті ці гроші ми вже відкоригували й передбачили – тому серйозно доплачуватимемо", - сказала Тимошенко.

"У нас там є багато чиновників, ви знаєте, Героїв України, які одержують кон’юнктурно, номенклатурно іноді такі високі нагороди. Боляче іноді дивитися на це, але так вже воно повелося... Так у них середня зарплата разів у десять більша, ніж у вас, і вони автоматично відсікаються від таких доплат героям, будуть справжні герої отримувати доплати, й справжні герої одержуватимуть підтримку держави, а не ті, які тут поприходили, – то міністрам вручають, які без року тиждень працюють, іноді й галузь до ладу не знають, то ще якимсь номенклатурним працівникам, таким як Юра Бойко – пограбував через RosUkrEnergo всю країну, йому героя. Нормально, тримайся далі в такому ж руслі. Будемо тут сепарувати ситуацію", - сказала Тимошенко.

Як відомо, раніше прем’єр-міністр повідомляла, що уряд у проекті держбюджету наступного року передбачив введення щомісячної стипендії Героям України.

Читайте також:

Тимошенко назвала точну дату завершення кризи

Борги із зарплат в Україні перевищують 1,5 мільярда

Зарплати українців за рік впали на 10%

Путін звернувся до Тимошенко "ее превосходительство"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: