Тимошенко взяла під опіку всі об`єкти Євро-2012

Раз на два тижні прем’єр буде питати з представників місцевої влади та будівельників, як ідуть роботи до чемпіонату

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко бере під свій патронат будівництво всіх об`єктів для проведення в Україні Євро-2012.

Про це вона заявила після огляду будівельного майданчика стадіону у Львові 25 червня.

Тимошенко також повідомила, що домовилася з представниками місцевої влади тих міст, де планується проводити чемпіонат раз на два тижні проводити спеціальну нараду з представниками будівельних компаній, щоб тримати під контролем усі роботи.

"Повністю стежитимемо за всіма графіками фінансування, і ми зробимо так, що Україна буде просто перфектно підготовлена до Євро-2012. Це буде, повірте мені", - сказала прем`єр-міністр.

Також Тимошенко повідомила, що інвестор для будівництва нового термінала аеропорту "Львів" буде залучений до серпня.

"Я думаю, що в найближчий місяць ми все зробимо все для того, щоб аеропорт знайшов інвестора нового термінала", - сказала Тимошенко.

Вона повідомила, що в найближчий тиждень буде проведений спеціальний аукціон із залучення інвесторів для будівництва термінала.

Реконструкція діючого термінала аеропорту буде фінансуватися за рахунок державного й місцевого бюджетів.

У свою чергу, голова Львівської обласний державної адміністрацій Микола Кміть пообіцяв, що всі питання, пов'язані з викупом необхідних для будівництва аеропорту земель, будуть урегульовані до серпня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів спростив проведення конкурсу з відбору інвестора для будівництва пасажирського термінала в міжнародному аеропорту "Львів".

Раніше члени президії Оргкомітету з проведення ЧЄ-2012 з футболу у Львівській області направили лист президентові Віктору Ющенку й прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко, у якому обвинуватили Мінтрансзв'язку в затягуванні підготовки аеропорту "Львів" до чемпіонату.

Також 24 червня Ющенко заявив, що уряд зриває фінансування Євро-2012. Так, він зауважив, що на будівництво доріг передбачено 2,5 мільярда із Спецфонду, а на 20 травня вділено тільки 30 мільйонів.

Читайте також:

Ющенко: Тимошенко зриває Євро-2012

Львів вже проґавив Євро-2012

Харків отримає мільярд гривень на підготовку до Євро-2012

Уряд затвердив проект реконструкції НСК "Олімпійський"

ВідеоТимошенко взяла під опіку об`єкти Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: