Тимошенко взяла сільських голів під свою опіку

Прем'єр-міністр пообіцяла створити Асоціацію голів сільських і селищних рад.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що політики не виконують своїх передвиборчих обіцянок щодо розвитку сільських територій.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на нараді з головами сільських та селищних рад з питань соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів.

"Я пройшла багато виборів, немало всіляких перегонів. Я пам’ятаю, що кожен кандидат в депутати, кожен кандидат в президенти, кожен кандидат на урядовця та прем’єр-міністра починає з того, є така сакраментальна фраза – село гине. Закінчились вибори, і вся турбота про село закінчується тим, що чиновники, а іноді й інші посадовці отримують один гектар землі на власну дачу з басейном, площадку для барбекю. І на цьому вся турбота про село закінчується. Я хочу змінити ці погані тенденції”, - сказала Тимошенко.

Прем’єр-міністр вважає, що сьогодні у Києві проходить найважливіша нарада у її політичному житті.

"За два періоди мого прем’єрства сьогодні я проводжу найважливішу нараду в своєму житті. І, крім того, вперше в історії України ми зібрали тут більше 10 тисяч голів сільських та селищних рад. Такого ніколи не було. Якщо пожартувати, то, можливо, ця нарада є найбільш значущою подією з 1861 року, з моменту скасування кріпосного права”, - додала глава уряду.

Тимошенко також повідомила, що уряд планує протягом 3 років перейти на практику, згідно якої в місцевих бюджетах залишатиметься 100% коштів, отриманих від збору податку з доходів фізосіб.

"І ви зможете витрачати ці кошти на свої потреби", - сказала Тимошенко.

Вона також висловилася за ухвалення на наступному сесійному тижні парламентом необхідних змін до Бюджетного кодексу.

Прем'єр-міністр також озвучила ініціативу створити Асоціацію голів сільських і селищних рад.

Тимошенко повідомила, що направить в ГПУ лист з проханням припинити перевірки і переслідування голів сільрад.

Вона висловилася за введення мораторію на певний термін на перевірки сільрад контролюючими органами - по аналогії з перевіркою підприємців, прийнятим урядом до 2011 р. на позачерговому засіданні 21 травня.

За час мораторію, за її словами, необхідно провести інвентаризацію перевірок і контролюючих органів, які їх проводять в сільрадах.

Читайте також:

Ющенко побоюється узурпації влади і звинувачує Тимошенко в змові з Росією

Секретаріат президента заборонив губернаторам радитись з Тимошенко

Тимошенко подякувала Путіну за допомогу і газ

Назарбаєв хоче бачити президентом України Тимошенко
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: