Тимошенко: якщо люди візьмуть в руки лопати, владі буде недобре

Лідер "Батьківщини" заявила, що лише спільними діями опозиція та громадяни України можуть протистояти "антинародним планам чинної влади".

Главі уряду Миколі Азарову небезпечно радити українцям копати городи, бо люди й справді візьмуться за лопати. Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час зустрічі з жителями Сумської області.

"Пам'ятаєте, Азаров сказав взяти лопату і щось копати? Чи то капусту, чи то картоплю, він сам не розібрався. Але йому небезпечно такі гасла проголошувати, тому що, якщо люди дійсно візьмуть в руки лопати, то владі буде недобре", - заявила Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" заявила, що лише спільними діями опозиція та громадяни України можуть протистояти "антинародним планам чинної влади".

"Є три пункти плану, що робити. Кожен всіма силами має не допустити прийняття рішень, які вони хочуть ухвалити по пенсійній реформі, по Податковому кодексу, по всім реформам, які пов'язані з трудовим законодавствам, по землі, по монополіям. Ми з вами маємо не допустити, щоб вони згортали ваші можливості і ваші доходи", - сказала Тимошенко.

"Це можлива і неможлива боротьба по всіх фронтах, в кожному селі, районі, місті, в тому числі і в Верховній раді, тобто треба обиратися, а для цього треба єднатися. Це друге, що треба зробити - бути разом", - переконана лідер "Батьківщини".

"Якщо ми не будемо разом, то вони по одному нас розшматують і зроблять безсилими. У країни є шанс, є вибори - це жовтень 2012 року, але треба все зробити, щоб півтора року не допустити знущання над країною. Все в ваших силах", - наголосила вона.

Читайте також:

Люди Тимошенко пішли по квартирах

У Харкові на честь Тимошенко вивели сорт тюльпанів "Юля"

Регіонали передрекли Тимошенко долю Лазаренка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: