Тимошенко: якщо в країні буде як на цвинтарі, то виборів до ВР не буде

Юлія Тимошенко закликає створити кординаційний орган для об'єднання лідерів політичних партій для захисту України від посягань на її державність.

Лідер об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко заявляє, що можливість проведення дострокових виборів до Верховної Ради залежить лише від позиції українців, яким не байдужа доля держави.

"Якщо буде такий спокій, як на цвинтарі, то не тільки дострокових, а й строкових виборів не буде", - сказала вона.

Також лідер БЮТ заявила, що "одразу після повернення демократичних сил до влади, угоду про подовження термінів перебування Чорноморського флоту РФ на території України буде денонсовано".

За словами Тимошенко, для денонсації цієї угоди "треба мати, по-перше, політичну більшість в парламенті, а, по-друге, мати сформований Конституційний Суд, який буде служити правдою Україні".

Вона також зазначила, що в Україні має бути створено координаційний орган для об'єднання лідерів політичних партій, громадських організацій, а також представників творчої еліти для захисту України від посягань на її державність.

Лідер БЮТ наголосила, що такий орган може мати вертикальну структуру. "Але є умова, за якої всі сядуть за один стіл - там ніхто не буде головувати", - сказала Тимошенко.

Тимошенко також підкреслила, що розпочала поїздки Україною задля згуртування людей у боротьбі за її майбутнє, задля недопущення перетворення держави на російську колонію, оскільки, за її словами, крім здачі Росії кримської території під базування російського флоту, команда Януковича-Азарова готує ще кілька проектів з Російською Федерацією, спрямованих на обмеження суверенітету України, зокрема, позбавлення її енергетичної незалежності.

Нагадаємо, 27 квітня у  Верховній раді під час ратифікації угоди з Росією про подовження терміну перебування ЧФ РФ в Україні, опозиціонери закидали спікера Верховної ради Володимира Литвина яйцями та папірцями, коли він відкривав засідання парламенту. Крім того, у сесійній залі ВР кинули димову шашку, через що виникло серйозне задимлення.

Читайте також:

ГПУ порушила кримінальну справу проти урядовців Тимошенко

Ющенко і Тимошенко об'єдналися проти ЧФ РФ

Комуністи бояться, що Тимошенко повіситься на своїй косі через ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: