Тимошенко: Янукович антисоціальною політикою "об'єднує" Україну

Тимошенко підкреслила, що Янукович своєю антинародною, антисоціальної політикою "об'єднує" країну. Він "об'єднує" Схід і Захід, Південь і Північ, так як сьогодні люди одну і ту ж біду відчувають у кожному куточку нашої країни однаково.

Президент Віктор Янукович своєю політикою налаштовує проти себе всю Україну - незалежно від політичних поглядів і симпатій громадян. Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Янукович своєю антинародною, антисоціальної політикою "об'єднує" країну. Він "об'єднує" Схід і Захід, Південь і Північ, так як сьогодні люди одну і ту ж біду відчувають у кожному куточку нашої країни однаково, і вони починають гуртуватися", - наголосила Тимошенко.

Вона звернула увагу на те, що в країні все частіше стихійно проходять мітинги протесту. "Подивіться: студенти повстали, вони ж повністю були скоординовані від Донецька до Закарпаття. Подивіться: підприємці зараз повстають, вони були у парламенту кілька днів тому. Там більше стояло представників Луганської та Донецької областей, ніж людей, які приїхали із Західної України. Вони не просто стояли, вони обнімалися, обмінювалися проблемами. Вони справді ставали однією національною командою", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко поскаржилася канадському міністру Стівену Гарперу, який перебував в Україні з офіційним візитом, що в Україні розвивається ерозія демократії.

За словами Тимошенко, відбувається нехтування правами і свободами людей, залякування та репресії проти людей та опозиції, цензура, побиття та зникнення журналістів.

Читайте також:

Тимошенко: в Україні розвивається ерозія демократії

Тимошенко знайшла фальшиві бюлетені ще в одній області

Тимошенко: Янукович не провів жодних чесних виборів

Тимошенко два місяці чекає зустрічі з Януковичем

Тимошенко закликала Януковича та Ющенка не лізти в історію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: