Тимошенко: Янукович нарізає незалежність України, як салямі

Політика Януковича зменшить конкурентоспроможність України в світі як потужної європейської держави, заявила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко заявляє, що дії президента Віктора Януковича направлені на поступове, але впевнене позбавлення України незалежності. Про це повідомляє її персональний сайт.

"Незалежність не будуть відразу здавати. Відразу не оголосять, що країни немає, але, як салямі нашу незалежність будуть нарізати тонкими пластами щодня, починаючи від нашої важливості у світі, від наших впливів на ринки, від нашої монопольної державної власності, від наших енергетичних можливостей , від наших можливостей розробляти свої власні надра ", - заявила Тимошенко.

На думку лідера БЮТ, така політика влади Януковича зменшить конкурентоспроможність України в світі як потужної європейської держави.

"Висновком цих ста днів є те, що ми за сто днів усвідомили, що свята святих - наша незалежність - також знаходиться під загрозою", - резюмувала Юлія Тимошенко.

Раніше Тимошенко повідомляла, що курс Януковича - це підготовка до нового перерозподілу власності в Україні завдяки добре організованій системі влади.

Читайте також:

Тимошенко втратила друге місце в рейтингу популярності політиків

Партія регіонів назвала Тимошенко "першою серед других на селі"

Тимошенко стверджує, що жила на одну зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: