Тимошенко: Янукович не дочекається, щоб я втекла з країни

Опозиціонерка пообіцяла, що прибічники нинішньої влади "будуть бігти зі своєї країни, тому що вони реальні злочини скоюють проти країни і проти народу".

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не планує просити політичного притулку за кордоном, як її колишній міністр Богдан Данилишин. Про це вона заявила, відповідаючи на питання журналістів після допиту в Генеральній прокуратурі.

"Янукович не дочекається, щоб я кудись втекла зі своєї власної країни", - сказала Тимошенко виданню ЛІГА.net.

"Прийде час, і вони будуть бігти зі своєї країни, тому що вони реальні злочини скоюють проти країни і проти народу. Крім того, це вони бігли у 2005 році, - поки їх Ющенко не повернув назад для підписання універсалів і меморандумів, вони були в бігах", - зазначила вона.

"Я зі своєї країни нікуди не поїду, хай вони такого щастя не чекають", - підкреслила політик.

Разом з тим, надання притулку Данилишину вона вважає свідченням того, що в Україні є політичні репресії.

"Політичний притулок надають лише громадянам тих країн, в яких є політичні репресії. Де немає правосуддя, немає справжніх силових структур, а є репресивні органи", - заявила Тимошенко.

"У таких випадках світова спільнота, окремі країни надають політичний притулок. Те, що Данилишину надали політичний притулок, це є визнанням того, що у нас немає правосуддя, у нас немає силових структур, а є репресивні органи, і в нас є політичні репресії", - зазначила вона.

Читайте також:

Тимошенко порадила "боягузам" Януковичу та Азарову не ховатися за парканом

Невиїзна Тимошенко живе в розкішному палаці поруч із Ющенком та Азаровим

Янукович без рішення суду призначив уряд Тимошенко винним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: