Тимошенко: Янукович не провів жодних чесних виборів

Лідер БЮТ заявила, що результати місцевих виборів 2010 року вже заздалегідь відомі, бо Янукович "послідовно сфальсифікував всі вибори, які траплялися на його життєвому шляху".

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що всю свою політичну кар'єру президент Віктор Янукович не провів жодної чесної виборчої кампанії.

"Він - людина, яка патологічно не здатна до чесних виборів. За свою тривалу політичну кар'єру, яка почалась з його призначення губернатором Донеччини у 1997 році, він не провів жодної чесної кампанії. І послідовно сфальсифікував всі вибори, які траплялися на його життєвому шляху", - заявила вона на прес-конференції.

Саме тому, на переконання Тимошенко, результати місцевих виборів 2010 року вже заздалегідь відомі.

"Результат цих виборів у вигляді директив вже доведений адміністрацією президента до голів усіх областей та районних організацій. Друкуються бюлетені, виписуються протоколи і ці протоколи не будуть мати нічого спільного з реальним волевиявленням громадян", - сказала вона.

Тимошенко покладає персональну відповідальність за фальсифікацію виборів на Януковича: "Політична і кримінальна відповідальність за фальсифікацію виборів, які йдуть повним ходом, лежить персонально на президенті Януковичі".

"Він є єдиним замовником фальсифікацій і головним контролером", - зазначила вона.

На переконання Тимошенко, Янукович мав достатньо часу для того, щоб врахувати зауваження європейської спільноти щодо цих питань, але він цим не скористався.

Також Тимошенко зазначила, що Партія "Батьківщина" заздалегідь не визнає результатів місцевих виборів у кількох областях України. "Ми вже сьогодні не визнаємо результатів виборів по Львівській та Київській областях і в місті Тернополі, де за вказівкою Януковича зареєстровано списки від фальшивих організацій партії "Батьківщина", - зазначила вона.

Читайте також:

Тимошенко не визнає результати виборів

Наступні вибори Ради обійдуться в 1,5 млрд гривень

У Донецькій області знято з виборів єдиного мера без партквитка ПР

Турчинову бракує епітетів, щоб описати ситуацію з виборами

ВідеоТимошенко: Янукович не провів жодних чесних виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: