Тимошенко: Янукович прикривається штучними соціальними грошима

Влада друкуватиме гроші, але це не справжні гроші, а фантики, - запевняє лідер БЮТ. Вона також заявляє, що за ці фантики заберуть волю.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що нова влада буде використовувати механізм емісії грошей для підвищення соціальних виплат.

Про це вона заявила на прес-конференції в Луцьку, повідомляє сайт Тимошенко.

"Після прийняття бюджету вони запланували покрити Україну цілим шаром соціальних грошей, які сьогодні друкуються, які є емісійними, які не народжені реально працюючою економікою", - сказала Тимошенко.

"Вони хочуть прикрити свої ганебні дії по відношенню до України роздачею грошей. Так, як вони завжди купували вибори, як підкуповували людей сотнями і потім здобували таким нечесним шляхом владу", - додала вона.

Таким чином, на думку Тимошенко, влада хоче "закрити рот громадянам України, закинувши їх пенсійними грошима, грошима на заробітну плату, на соціальну підтримку".

"Але тут і є пастка, тому що ці гроші несправжні, вони, як фантики, надруковані для того, щоб тимчасово людям нібито в обмін за те, що вони у них беруть, а беруть вони у них Україну, вони беруть у людей незалежність", - сказала Тимошенко.

Вона вважає, що влада, таким чином, створює штучну соціальну стабільність.

"Вони хочуть, щоб всі мовчали, всі були смирні і спокійні, щоб всі сиділи на своїх місцях і казали: так, дійсно, в Україні все добре, Україна втрачає, але у нас підвищилася пенсія і заробітна плата, тому, можливо, треба і далі мовчати. Ось їхні плани", - заявила Тимошенко.

Юлія Тимошенко також попереджає, що під час візиту Президента Росії Дмитра Мєдвєдєва до України 17 травня планується підписати низку антиукраїнських угод та документів.

Читайте також:

Тимошенко заявляє, що не боїться в’язниць Януковича і не буде ховатися

Тимошенко у Луцьку оточили бойовики з символікою ПР

Тимошенко їде в регіони "піднімати бойовий дух населення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: