Тимошенко: Янукович відпустив мене в Брюссель, бо йому так краще

Тимошенко переконана, що не відпускали її до Європи не ГПУ та слідчі, а сам президент, який тепер злякався гніву Європи і дав дозвіл.

Лідер опозиції Юлія Тимошенко вважає, що президент Віктор Янукович відпустив її до Бельгії, бо йому так краще. Інакше викликав би гнів Європи.

"Президент Янукович дуже довго думав, що для нього гірше: відпустити мене чи не відпускати. І він вирішив, що краще відпустити", – заявила екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в ефірі одного з телеканалів.

"Це не позиція прокурорів чи слідчих – це особиста позиція президента: відпускати чи ні. І коли він вже побачив, як на це відреагували в Європі, вирішив відпустити", – наголосила Тимошенко

Нагадаємо, 16 березня екс-прем'єр Юлія Тимошенко звернулася до слідчого в особливо важливих справах Генпрокуратури з клопотанням про надання їй дозволу на виїзд 23-25 березня цього року до Брюсселя для участі у саміті Європейської народної партії та отримала дозвіл.

Нагадаємо також, що в січні Генпрокуратура відмовила Тимошенко в задоволенні її клопотання про можливість поїздки до Брюсселя.

Проти Тимошенко порушено справу за статтею "перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки". Зокрема, екс-прем'єру інкримінують нецільове використання 180 і 200 млн євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Читайте також:

Генпрокуратура віддасть Тимошенко під суд

Тимошенко знову змінила імідж, щоб сподобатись українцям

Тимошенко поклала на Януковича відповідальність за своє життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: