Тимошенко: Янукович виконує програму привласнення країни

Лідер БЮТ нарікає, що Януковичу "легко встановити повний контроль над телебаченням, радіомовленням, судовою системою... Легко, за умови байдужості суспільства".

Віктор Янукович переконаний, що прийшов влади довічно. Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

За її словами, "йому легко встановити повний контроль над телебаченням, радіомовленням, судовою системою. Головне – над мажоритарною, в крайньому разі, змішаною системою виборів на всіх рівнях. Легко, за умови байдужості суспільства".

Паралельно з цим, говорить Тимошенко, "він не проти знищити реальну опозицію, підтримавши, виростивши, викохавши "натомість" свою, ручну - гостру і інтелектуальну, комуністичну і націоналістичну. Лише б гавкала і замовкала за помахом руки "господаря". Вам нічого це не нагадує?"

Лідер БЮТ, "існують політичні ток-шоу, але політиків там виставляють, як напівнормальних, так, що країні за них стає соромно. Але, навіть не ток-шоу – головне. Головне – щоденні: вранішні, денні і вечірні новини, де технології маніпулювання свідомістю досягли досконалості. У цих новинах з людини з IQ, близьким до трагічної нульової позначки, створюють лідера нації. У цих новинах засудження світовою демократичною спільнотою окремих вчинків влади трактують, як європейський або євроатлантичний тріумф, а репліки "людей з вулиці" підібрані під потрібний шаблон".

"Отже, перший пункт програми привласнення країни Янукович практично виконав", - відзначила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: обійми Москви можуть розчавити Україну

ПР: Тимошенко боїться відповідальності за своє правління

Тимошенко: об'єднання опозиції не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: