Тимошенко: Янукович вважає Конституцію ганчіркою, об яку витирає ноги

Тимошенко привітала українців з Днем Конституції і нагадала, що для неї Основний закон - "не порожні слова".

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко у своєму привітанні з Днем Конституції звинуватила Віктора Януковича в неповазі до Основного закону країни.

"Конституція - це символ законності. На жаль, нинішній президент вважає Основний закон України ганчіркою, об яку він витирає ноги. За Конституцією носієм влади є лише народ, і всі ми, громадянське суспільство, повинні довести владі, що ці положення - не порожні слова, а аксіома для всіх без винятку... ", - наголосила лідер "Батьківщини".

"Український народ має повне право пишатися славними конституційними традиціями. Саме наш гетьман Пилип Орлик у 1710 році написав першу українську Конституцію. Саме на українській землі формувалися основи європейської демократії, закладалися ідеї народовладдя та дотримання прав і свобод громадян ", - повідомила Тимошенко.

Тимошенко наголосила, що необхідно захистити Конституцію, "щоб у майбутньому Конституція захищала кожного з нас".

Нагадаємо, 28 червня в Україні відзначається День Конституції. У своєму привітанні президент Віктор Янукович нагадав, що "ми розвиваємо й удосконалюємо Конституцію України, щоб вона відповідала сучасним потребам".

Читайте також:

Україна відзначає 15-ту річницю Конституції

Реформування Конституції відбудеться за півтора-два роки

Янукович нагадав українцям, що Конституцію будуть міняти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: