Тимошенко: Янукович вважає, що репресіями утримає владу

На брифінгу у Верховній раді екс-прем'єр заявила, що в Україні "не просто з'явилися політичні репресії, а це стало головним інструментом влади для утримання на посадах".

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що політичні репресії проти представників опозиції використовуються командою президента Віктора Януковича як один із інструментів утримання влади.

Як повідомляє офіційний сайт лідера "Батьківщини", про це вона заявила на брифінгу у Верховній раді.

ТИМОШЕНКО ПРИЙШЛА ДО РАДИ БЕЗ КОСИ

"Ми сьогодні хочемо заявити про те, що політичний розвал, соціальний розвал, економічний розвал, який завдяки діючій владі сьогодні охопив країну, вимушує президента і його оточення застосовувати дуже сильні інструменти, які, на їх погляд, дозволять їм зберігати владу. Це політичні репресії, маніпуляції правосуддям, приватизація силових структур", - сказала Тимошенко.

Вона додала, що в Україні "не просто з'явилися політв'язні, не просто з'явилися політичні репресії, а це стало головним інструментом влади для утримання на посадах, незважаючи на те, що люди в країні вже цю владу не хочуть".

Лідер партії "Батьківщина" переконана, що Генеральний прокурор Віктор Пшонка відмовився від звіту у Верховній раді щодо порушеної проти неї кримінальної справи, щоб зняти з себе відповідальність за сфальшовані обвинувачення.

ПРОТИ ТИМОШЕНКО ПОРУШАТЬ ЩЕ ОДНУ СПРАВУ

"Пшонка сьогодні до Верховної ради не прийшов по одній простій причині: він знає, що всі справи політичні сфальшовані, замовні, і він не хоче брати публічну відповідальність за цей фальсифікат. Він не хоче сьогодні брати цю відповідальність, тому що знає, що вже через короткий час він буде відповідати за кожну нечесно порушену справу", - переконана Тимошенко.

Як повідомлялося, стосовно екс-прем'єра Тимошенко Генпрокуратура порушила кілька кримінальних справ. Представники опозиції вважають їх сфабрикованими, а дії відомства – політичними репресіями.

Фракція "БЮТ-Батьківщина" у ВР наполягає, щоб у парламенті з інформацією щодо кримінальних справ, порушених проти екс-прем'єр-міністра, виступив генеральний прокурор Пшонка.

Однак з інформацією щодо згаданих справ у парламенті виступав не сам генпрокурор, а перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін. Народні депутати з фракції "БЮТ-Батьківщина" на знак протесту проти цього залишили сесійну залу Верховної ради.

Читайте також:

Проти Тимошенко порушать ще одну справу

Тимошенко вчергове викликали до Генпрокуратури

Пшонка розповів, хто видав санкцію на затримання Тимошенко

Янукович закликав більше розповідати народу про подвиги влади

Генпрокуратура допитала Ющенка у справі проти Тимошенко

Янукович розповів Європі, що в Україні свобода слова забезпечена

Тимошенко прийшла до Верховної ради без традиційної коси

ВідеоТимошенко: Янукович вважає, що репресіями утримає владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: