Тимошенко: Європі без Росії - нікуди

Прем'єр вважає, що у Європейському Союзі буде стабільність і процвітання лише у разі забезпечення європейського шляху розвитку України та Росії.

Як повідомили в Управлінні у зв’язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету міністрів, про це йдеться у статті глави українського уряду, надрукованій у спеціальному випуску журналу The Economist “Світ у 2009 році”.

У статті Тимошенко висловлює думку, наступного року Європейський Союз повинен визнати пріоритетним завданням гарантування того, щоб поточні зміни, які відбуваються в країнах між ЄС та Росією, продовжувались "правильним, мирним і, найважливіше, взаємовигідним шляхом".

Тимошенко-Путін
УНІАН
Юлія Тимошенко замовила за Росію слово
"У 2009 Європа почне визнавати, що лише забезпечивши європейське покликання Росії та України Європейський Союз зможе продовжувати свій шлях стабільності та процвітання", - наголошує вона.

Прем‘єр порівнює сьогоднішні відносини між Україною та Росією з відносинами між Німеччиною та Францією у післявоєнний період та називає їх моделлю для побудови відносин між нашими країнами.

"Успіх франко-німецького примирення за останні півстоліття є моделлю, яка дає надію. Мета чітко зрозуміла: Росія та Україна на шляху до перетворення на двох заможних та дружніх сусідів, на зразок сьогоднішніх Франції та Німеччини", - пише Тимошенко.

"Під час Помаранчевої революції Україна зробила вибір, не між Росією та Заходом, а між демократією та авторитаризмом. Відносинам між Україною, Росією та ЄС не можна дозволяти дрейфувати. Лише завдяки встановленню міцних інституційних зв’язків по всьому регіону домінуватимуть спільні політичні та економічні проекти, а не страх небезпеки", - додає прем'єр.

Спеціальний випуск “Світ у 2009 році” є щорічним виданням журналу The Economist, який розповсюджується в 100 країнах світу 20-ма мовами. Це – впливовий щотижневий англомовний журнал. Видається у Великій Британії з 1843 року. У 2006 році його тираж перевищив один мільйон примірників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: