Тимошенко: Європі відновили постачання газу

Тимошенко оголосила про відновлення постачання газу до Європи.

Прем'єр-міністр Тимошенко оголосила, що "Газпром" відновив постачання газу до Європи у вівторок з 04:00 за московським часом.

"Ми були на диспетчерському пункті", - сказала Тимошенко, що проводила в Москві переговори з керівництвом "Газпрому", які завершилися у вівторок рано вранці.

В той же час офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов у вівторок рано вранці повідомив, що транзит газу поновиться о 10:00 20 січня.

"О 4:00 була дана команда, транзит почнеться о 10:00", - заявив Купріянов.

Представник "Газпрому" уточнив, що команда на підготовку до початку транзиту була дана главою "Газпрому" Олексієм Міллером і главою "Нафтогазу" Олегом Дубиною з центрального виробничо-диспетчерського департаменту "Газпрому".

"Газпром" повністю перекрив постачання газу до Європи через Україну 7 січня, звинувативши українську сторону в несанкціонованому відборі газу. Після тривалих переговорів 13 січня "Газпром" оголосив, що почав закачування палива в транзитні газопроводи. Проте українська сторона відмовилася забезпечувати його транспортування, пославшись на технічні труднощі, в створенні яких був звинувачений "Газпром".

Україна та Росія підписали 19 січня угоди на постачання і транзит газу на 2009-2019 роки. 

Читайте також:

Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років

Тимошенко: газ буде коштувати менше 250 доларів

ЄС розраховує на газ вже 20 січня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: