Тимошенко: Ющенко буде прем'єром в Януковича-президента

Тимошенко заявила, що їй відомо про сценарій, за яким Ющенко отримає посаду прем'єр-міністра після перемоги Януковича на виборах.

Прем'єр Юлія Тимошенко заявляє про наявність сценарію, при якому у разі перемоги на виборах Віктора Януковича прем'єром буде призначений Віктор Ющенко.

Про це вона сказала на зустрічі з вкладниками "Укрпромбанку".

З її слів, всі проблеми, які є у фінансовому секторі, є штучними.

"Проблеми штучно створені лише з однієї причини: тому що вся ця група людей, там Ющенко, Янукович і всі, не буду перераховувати всю цю групу... вони вже чітко розпланували: Янукович - президент, Ющенко - прем'єр, хто глава Національного банку, навіть прізвища називати не буду, але всі вони кандидати в президенти", - сказала Тимошенко.

При цьому вона спрогнозувала що максимум до початку березня політична нестабільність завершиться, і запевнила, що після цього її команді необхідно буде 2-3 місяці для того, щоб відновити стабільність фінансової системи.

Нагадаємо, Тимошенко обвинувачувала Ющенка і Януковича в узгоджених діях, щоб створити передумови для введення надзвичайного стану.

Водночас, експерти вважають, що взаємні заяви Ющенка і Тимошенко про співробітництво один одного з лідером Януковичем є боротьбою за електорат.

Читайте також:

Ющенко: Тимошенко завершує свою політичну кар'єру

Тимошенко звинуватила "регіонала" у неповернені 25 млн грн

Ющенко знайшов у Тимошенко офшор

Ющенко про Тимошенко: набралася як сучка бліх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: