Тимошенко: Ющенко свідомо зриває Євро-2012

Тимошенко стверджує, що зрив чемпіонату для Ющенка став технологією у боротьбі за президентське крісло.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко упевнена, що Верховна рада подолає вето президента Віктора Ющенка на закон про виділення 9,8 млрд гривень на підготовку до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Віктор Ющенко наклав вето на закон, який передбачає виділення майже 10 мільярдів гривень на підготовку до Євро-2012. Закон був ухвалений у Раді майже 400 голосами за консолідованої підтримки коаліції та опозиції. Я із сумом констатую: протидія глави держави проведенню Євро-2012 носить жорстокий по відношенню до України характер, і виникає підозра, що зрив чемпіонату для Віктора Ющенка став основною і дуже нечесною технологією у боротьбі зі мною як з опонентом на майбутніх президентських виборах", - заявляє Тимошенко.

Прем’єр-міністр констатує, що ветування антикризових законів та блокування антикризових постанов уряду для Президента стало "традицією та повсякденним правилом".

Разом із тим Тимошенко висловила переконання, що, "незважаючи на супротив Ющенка, вето на закон по Євро-2012 буде подолано, гроші – виділено, а сам чемпіонат пройде в Україні, і пройде успішно".

Нагадаємо, Віктор Ющенко ветував закон про внесення змін до державного бюджету, яким передбачалося підвищення перерахування Національним банком у держбюджет на 9,8 млрд грн з використанням цих коштів на фінансування підготовки до Євро-2012.

Глава держави пояснив цей крок небажанням обтяжувати НБУ надмірними виплатами, тому що за підсумками 2009 року Нацбанк "може зафіксувати збитки". Також він висловив сумніви у тому, що у разі виділення ці 9,8 мільярдів будуть використані за призначенням.

Натомість Ющенко пропонує залучити до фінансування підготовки до Євро-2012 українські комерційні банки, які на сьогодні мають вільну ліквідність.

Читайте також:

Ющенко ветував виділення 10 мільярдів на підготовку до Євро-2012

Фінансування Євро-2012 скорочено майже на чверть

Україна зупинила фінансування до Євро-2012

Литвин: Євро-2012 залишиться для України блакитною мрією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: