Тимошенко: Ющенко виторгував собі пару місяців роботи

Прем'єр досі переконана, що вибори президента повинні були відбутися 25 жовтня цього року.

Верховна рада у зв`язку з визнанням Конституційним судом неконституційною постанову про призначення на 25 жовтня президентських виборів, повинна повторно призначити дату виборів президента.

Таку думку висловила прем`єр Юлія Тимошенко на прес-конференції в Кабінеті міністрів 13 травня.

"Таким чином, президент виторгував у Конституційного суду пару місяців роботи, але дату встановлює Верховна рада, тому я коментувати цього не можу. Дата, яку визначить Верховна рада відповідно до Конституції і чинного законодавства, і буде датою виборів", - сказала Тимошенко.

Водночас прем`єр-міністр вважає, що депутати ВР, зокрема депутати фракції БЮТ, практично одностайно підтримали постанову про призначення президентських виборів на 25 жовтня, оскільки вважали саме цю дату конституційною.

"Я думаю, що всі 400 депутатів переконані в тому, що 25 жовтня – це була конституційна дата. Але якщо Конституційний суд вирішує, що все це потрібно пролонгувати на декілька місяців, означає Верховна рада голосуватиме за іншу дату виборів", - вважає вона.

Як повідомляв ТСН.ua, Верховна рада 1 квітня призначила чергові вибори президента України на 25 жовтня 2009 року.

У свою чергу Віктор Ющенко звернувся до КС з приводу конституційності відповідного рішення ВР. На його думку, вибори повинні відбутися 17 січня 2010 року.

У той же час він заявляв, що готовий погодитися на затверджену ВР дату виборів президента, якщо цього ж дня будуть проведені дострокові вибори Верховної ради.

12 травня Конституційний суд визнав неконституційною постанову ВР про призначення чергових виборів президента на 25 жовтня.

Читайте також:

КС офіційно заборонив обирати президента 25 жовтня

Лікарі дозволили Ющенку йти в президенти

Кучма відмовився брати участь у президентських виборах

СП: вибори президента мають відбутися 17 січня. Все інше - незаконно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: