Тимошенко з Путіним в Ялті говоритимуть про газ

Російський уряд не згодний з Тимошенко, яка стверджує, що газове питання вже врегульоване і не вимагає додаткового обговорення.

Сьогодні, 19 листопада, в Ялті відбудеться засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії. Засідання проведуть прем’єр-міністри України і Росії Юлія Тимошенко і Володимир Путін.

Як повідомлялося, Тимошенко запевняла, що під час зустрічі в Ялті "газові" питання не обговорюватимуться. За її словами, всі питання, які стосуються поставок газу до України та його транзиту, вже врегульовані та не вимагають додаткового обговорення.

Проте заступник керівника апарату уряду РФ Юрій Ушаков стверджує, що прем'єри України і Росії в Ялті обговорять ситуацію в газовій сфері. За словами Ушакова, у четвер Путін разом з Тимошенко проведе засідання російсько-українського комітету з питань економічного співробітництва.

Безпосередньо перед початком засідання комісії відбудеться зустріч прем'єрів у вузькому складі. "Там природно, дуже детально, докладно буде розглянута ситуація у газовій сфері", - сказав Ушаков.

Він підкреслив, що в газовому питанні "існує багато аспектів, які треба обговорювати".

"Перед кожним сьомим числом (дата оплати Україною поставок російського газу) виникає ситуація, близька до тупикової. Це, природно, не може не хвилювати главу уряду Росії, який безпосередньо займається цією темою", - заявив Ушаков.

"Натискає, буквально, на всі педалі, звертається і безпосередньо до українських колег, які повинні виконувати свої зобов'язання, звертається до колег по ЄС, щоб ситуація була такою, коли є домовленості, які автоматично виконуються", - сказав він.

"Поки весь процес йде не без серйозних неузгодженостей", - зазначив керівник апарату уряду РФ.

Крім того, до порядку денного засідання російсько-української комісії включені, зокрема, питання співпраці в атомній енергетиці, промисловості, транспорті, авіаційній промисловості, космічній промисловості, агропромисловому комплексі, науці і техніці та інші.

За підсумками очікується підписання протоколу засідання.

Читайте також:

Ющенко вимагає в Мєдвєдєва переписати газові контракти

Ющенко вимагає штрафувати Росію за невиконання газових контрактів

ПР не дасть Тимошенко перед виборами підписати угоду з Путіним

У Севастополі мітингувальники закликали Путіна не вірити Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: