Тимошенко з трибуни ВР пообіцяла не дати Януковичу грати в теніс і гольф

Глава уряду пообіцяла у випадку своєї відставки примусити Януковича кожен день звітувати перед країною і опозицією.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла перейти в опозицію в разі відставки її уряду та запевнила, що коли відійде від влади, не дасть президенту Віктору Януковичу "спокійно грати в гольф і теніс", поки "його оточення тихцем розбиратиме державну власність".

Про це прем'єр заявила 3 березня у Верховній раді, виступаючи перед голосуванням щодо недовіри її уряду.

"Якщо буде проголосована відставка, в ту ж хвилину моя команда, залишить уряд і перейде в опозицію, де формуватиме об’єднану демократичну команду", - заявила Тимошенко.

"Якщо ми переходимо в опозицію, я хочу, щоб ми взяли зобов’язання, що для нас є святим. Це національна незалежність, самоідентичність, захист єдиної державної мови, культури, історії, і захист стратегічних об’єктів", - наголосила вона.

"Наша команда жила, живе і буде жити тільки однією цінністю – країна понад усе!", - підкреслила прем’єр.

Тимошенко відмовилась відповідати на питання, закликавши швидше перейти до голосування. "Це буде момент істини для кожної фракції – з Україною він чи проти", - заявила Тимошенко.

"Ми захистимо Україну від тієї біди, яка прийшла", - запевнила прем’єр.

Якщо Янукович думає, що через тиждень він буде спокійно грати в гольф і теніс, а його оточення буде тихцем розбирати стратегічну власність держави, то можу сказати, що сьогодні його гольф і теніс завершуються. І він буде кожен день звітувати перед країною і опозицією. Ми будемо тримати руку на пульсі", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, Верховна рада 3 березня має ухвалити рішення щодо відставки Тимошенко та її уряду. Розгляд питання був ініційований Партією регіонів.

Читайте також:

Тимошенко попросила Раду про захист від антиукраїнських сил

Тимошенко звільнила голову "Нафтогазу"

Азаров: Тимошенко обіцяла "прорив", отримали - катастрофічний провал

ВідеоТимошенко пообіцяла не дати Януковичу грати в теніс і гольф

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: