Тимошенко з Януковичем ділять повноваження між гілками влади

У разі внесення БЮТ і ПР спільного проекту змін до Конституції, вони стосуватимуться розмежування повноважень усіх гілок влади.

Народний депутат від Партії регіонів Андрій Клюєв підтверджує, що лідер ПР Віктор Янукович і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко домовляються про можливе створення коаліції. Головною темою переговорів є зміни до Конституції щодо перерозподілу повноважень між гілками влади.

"Такі переговори періодично поновлюються. Цей процес, звичайно, очолює, з одного боку, керівник Партії регіонів Віктор Янукович, з іншого - Юлія Тимошенко", - сказав Клюєв в інтерв'ю виданню "Кіевскій телеграфЪ".

За його словами, Янукович і Тимошенко обговорюють "ситуацію в країні", а також можливість занесення "серйозних зміни в законодавчу базу, спрямованих на стимулювання розвитку реального сектора економіки".

"З цією ж метою необхідно завершити розпочату роботу з розмежування повноважень між гілками влади. Ці проблеми і складають предмет переговорів", - сказав Клюєв.

"Адже такі великі політичні лідери, як Янукович і Тимошенко, не можуть і не повинні жити тільки сьогоднішнім днем. Вони повинні думати про майбутнє... І щоб мінімізувати в майбутньому безперервні останнім часом політичні кризи, необхідно доопрацювати ті проекти змін до Конституції, які вже є у багатьох політичних сил", - додав він.

За словами Клюєва, у разі внесення БЮТ і Партією регіонів спільного проекту змін до Конституції, вони стосуватимуться "чіткого розмежування повноважень усіх гілок влади: президента, Кабінету міністрів, Верховної ради".

"Іншими словами, планується виключити можливість однієї гілки втручатися у діяльність іншої, дублювати повноваження. Далі - обговорюється серйозний проект реформи місцевого самоврядування. Передбачається децентралізація функцій державного управління та передача значних повноважень на нижчих рівень, що буде сприяти самостійному розвитку регіонів. Необхідне також проведення глибокої судової реформи", - сказав він.

На думку Клюєва, такий проект змін до Конституції можуть підтримати всі політичні сили, представлені в парламенті.

"Не бачу причин, щоб подібні ініціативи не підтримали, скажімо, Блок Литвина чи комуністи. Думаю, що і в "Нашій Україні" знайдуться депутати, які підтримають конституційні зміни", - сказав він.

"А що стосується створення коаліції з БЮТ... Партія регіонів буде робити все для того, щоб допомогти національній економіці вийти з кризи, а українському народу - вибратися з бідності. Якщо єдиним способом позитивно вплинути на ці процеси стане створення мегакоаліціі, то ми будемо її створювати", - додав Клюєв.

Читайте також:

Ульянченко переконана в майбутній коаліції ПР і БЮТ

У Ющенка вже наступного тижня чекають на нову коаліцію та нового прем'єра

Янукович лякає протестами, бур'янами і Росією

"Регіонал" Колесніков обізвав помаранчевих "гадьонишами"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: