Тимошенко: за рахунок знижки в 20% Україна заощадить 5 млрд дол.

Україна в 2009 р. заощадить близько 5 млрд дол. за рахунок 20-процентної знижки на російський газ в порівнянні з європейським рівнем.

Україна в 2009 р. заощадить близько 5 млрд дол. за рахунок 20-процентної знижки на російський газ в порівнянні з європейським рівнем. Про це повідомила сьогодні прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко журналістам в Москві.

"Це дозволить нашій промисловості і реальному сектору стати конкурентоздатними на світовому ринку", - відзначила вона. При цьому Тимошенко особливо підкреслила, що наданий Росією дисконт дасть можливість з мінімальними втратами пройти період високих цін на енергоносії. "Думаю, Україна легше в 2010 р. перейде на повноцінне ринкове ціноутворення, і цей перехід буде практично безболісним", - відзначила прем'єр.

Також вона завірила журналістів, що всі позиції, відображені в укладених сьогодні контрактах, схвалені вищим керівництвом України. "Сьогодні вранці я зустрічалася з президентом Віктором Ющенком і проінформувала його, на яких умовах досягнуті домовленості", - вказала Тимошенко. На думку прем'єра України, закріплені умови є дуже вигідними для Києва. "Це дуже партнерський крок назустріч Україні. Я вважаю, на Україні таке рішення повинне мати підтримку", - підкреслила вона.

Також, відзначила Тимошенко, всі конфлікти в газовій сфері між Росією і Україною врегульовані. "Всі конфлікти врегульовані, контракти підписані, зокрема на транзит газу", - відзначила вона. За її словами, Росія і Україна уклали контракт на транзит російського газу через Україну за ціною 1,7 дол. за 1 тис. куб. м. на 100 км.

Читайте також:
Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років
Тимошенко: газ буде коштувати менше 250 доларів
Ющенко незадоволений ціною на російський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: