Тимошенко: за відставку Яценюка відповідальний Ющенко (відео, оновлено)

Юлія Тимошенко впевнена, що відставка Арсенія Яценюка з посади голови Верховної ради не могла відбутися без вказівки Віктора Ющенка.

Ющенко-Тимошенко
УНІАН
Тимошенко: без президента відставки не могло бути
"Звільнення Арсенія Яценюка - це прагнення і бажання забити останній цвях у демократичну команду, яка сьогодні працює в парламенті, остаточно знищити надію на відновлення демократичної коаліції. Це спроба зачистити все, за що люди голосували в 2004 році і виходили на всі майдани", - сказала Тимошенко.

На її думку, є очевидним, що відставка Яценюка була прийнята за рахунок голосів частини фракції НУ-НС. "Абсолютно очевидним для всіх політиків є те, що без прямого доручення президента таке звільнення Голови ВР не могло відбутися. Не потрібно шукати слюсарів і сантехніків у Секретаріаті президента і штучно винних. Безпосередню відповідальність за відставку Яценюка несе президент", - вважає вона.

За словами Тимошенко, таким чином, президент прагне прокласти дорогу до проведення дострокових парламентських виборів.

"Історії відома велика кількість зрад. Була й історія Іуди, і Брута, була історія полковника Іскри про зраду Мазепи. На жаль, сьогоднішня ситуація, яка склалася в політикумі, і яка, власне кажучи, має назву "Розвал демократичної коаліції", відставка голови ВР…Я думаю, що історія в такому ж контексті ввійде в новітню історію України", - заявила Тимошенко.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні, 12 листопада, ВР звільнила Яценюка з посади голови парламенту.ВідеоТимошенко про відставку Яценюка

ВідеоТимошенко: за відставку Яценюка відповідальний Ющенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: