Тимошенко забере в місцевої влади право формувати тарифи ЖКГ

Голова уряду планує передати повноваження спеціальному органу, щоб швидко змінювати тарифи відповідно до цін на енергоносії.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко розраховує, що в першому кварталі наступного року Верховна рада передасть право формування тарифів на житлово-комунальні послуги від місцевих рад Національній комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) або іншому спеціально створеному органу.

Про це глава уряду заявила, відкриваючи нараду з главами облдержадміністрацій, мерами міст і керівниками теплокомуненерго з питань погашення заборгованості перед НАК "Нафтогаз України".

"Я думаю, що десь в кінці першого кварталу наступного року ми зможе провести всі закони, що передбачають встановлення тарифів на тепло, газ, гарячу воду, водопостачання не місцевими радами, а цивілізований - на базі розрахунків НКРЕ або іншої структури, яка для цього буде створена. Те, що у нас сьогодні відбувається з тарифами, - абсолютно неприпустимо", - сказала Тимошенко.

Глава уряду доручила профільним міністерствам і відомствам підготувати нормативні документи, що дозволяють встановлювати нові тарифи відповідно до зміни цін на енергоносії.

"Рано чи пізно ми вимушені переходити на ринкові ціни на теплокомуненерго. Я хотіла б сформувати доручення, щоб були змінені всі нормативні документи, які забезпечують встановлення нових тарифів на тепло, на гарячу воду.., саме так, як формується ціна на енергоносії. Ми не можемо чекати трьох місяців з моменту оголошення ціни до моменту її введення", - сказала прем'єр-міністр.

Тимошенко звернулася з проханням до НАК "Нафтогаз України", МінЖКГ, Мінрегіонстрою, переглянути нормативні документи і, у разі потреби, підготувати проекти законодавчих змін. "Ми повинні вийти на рівень, який дозволяє впродовж двох-трьох тижнів коректувати ціну", - підкреслила глава уряду.

Читайте також:

Києву через тиждень загрожує відключення світла

У Києві сильно зросли комунальні тарифи

Київські двірники відмовилися прибирати Майдан та Хрещатик

Киянам запропонували самим вирішити, за які послуги ЖКГ платити гроші

ВідеоТимошенко про формування тарифів ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: