Тимошенко забирає собі весь український газ

Уряд створить на базі локальних газопроводів в Україні обласні газопостачальні компанії.

Уряд створить на базі локальних газопроводів в Україні обласні газопостачальні компанії.Про це сьогодні на нараді з губернаторами і мерами обласних міст заявила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко.

“Сьогодні уряд ухвалив концептуальне рішення, що на базі локальних газопроводів ми створюватимемо державні обласні постачальні компанії, які гарантуватимуть доставку газу споживачам. І хочу сказати, що це буде зроблено в суворій відповідності із законом і діючою Конституцією – ніде нічого не буде порушене. І досить сьогодні одній приватній компанії крутити всією країною щодо поставки газу районам, містам і областям – це має бути державною функцією, і держава повинна в повному обсязі нести за це відповідальність”, - сказала Тимошенко.

Вона наголосила, що на сьогодні газові мережі не належать газопостачальним компаніям.

“Мережі газові ніхто нікому не продавав. Облгази, райгази, міськгази, які перейшли до приватних власників, не мають у власності мереж локальних газопроводів”, - сказала прем`єр-міністр.

Нагадаємо, компанія RosUkrEnergo, частиною якого володіє Дмитро Фірташ, а 50% якої належить російському "Газпрому", стверджує, що придбала контрольні пакети ряду українських газопостачальних компаній. Це дозволило їй сконцентрувати 75% ринку поставки природного газу кінцевим споживачам.


Читайте також:

RosUkrEnergo скупило облгази

Провина за ледь теплі батареї лежить на облгазах

Тимошенко погрожує облгазам банкрутством

ВідеоТимошенко забирає собі весь український газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: