Тимошенко забирає собі весь український газ

Уряд створить на базі локальних газопроводів в Україні обласні газопостачальні компанії.

Уряд створить на базі локальних газопроводів в Україні обласні газопостачальні компанії.Про це сьогодні на нараді з губернаторами і мерами обласних міст заявила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко.

“Сьогодні уряд ухвалив концептуальне рішення, що на базі локальних газопроводів ми створюватимемо державні обласні постачальні компанії, які гарантуватимуть доставку газу споживачам. І хочу сказати, що це буде зроблено в суворій відповідності із законом і діючою Конституцією – ніде нічого не буде порушене. І досить сьогодні одній приватній компанії крутити всією країною щодо поставки газу районам, містам і областям – це має бути державною функцією, і держава повинна в повному обсязі нести за це відповідальність”, - сказала Тимошенко.

Вона наголосила, що на сьогодні газові мережі не належать газопостачальним компаніям.

“Мережі газові ніхто нікому не продавав. Облгази, райгази, міськгази, які перейшли до приватних власників, не мають у власності мереж локальних газопроводів”, - сказала прем`єр-міністр.

Нагадаємо, компанія RosUkrEnergo, частиною якого володіє Дмитро Фірташ, а 50% якої належить російському "Газпрому", стверджує, що придбала контрольні пакети ряду українських газопостачальних компаній. Це дозволило їй сконцентрувати 75% ринку поставки природного газу кінцевим споживачам.


Читайте також:

RosUkrEnergo скупило облгази

Провина за ледь теплі батареї лежить на облгазах

Тимошенко погрожує облгазам банкрутством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: