Тимошенко не дозволили покидати межі Києва

Генпрокуратура відмовила Тимошенко у поїздці на Харківщину, мотивувавши відмову тим, що їй необхідно ознайомлюватись з 14 томами кримінальної справи.

Генеральна прокуратура вдруге відмовила лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко у здійсненні поїздки в Харківську область.

Про це повідомила Тимошенко після чергового відвідування Генпрокуратури.

"Вони категорично не допускають мене до спілкування з людьми в регіонах", - сказала Тимошенко.

Вона також нагадала, що в другому клопотанні про можливість здійснення цієї поїздки вона просила слідчого самого визначити оптимальні строки її поїздки в Харківську область.

У свою чергу її захисник Сергій Власенко додав, що слідчий мотивував цю відмову необхідністю ознайомлення з матеріалами кримінальної справи щодо газових угод 2009 року.

Нагадаємо, 25 травня Юлія Тимошенко побувала в Генпрокуратурі. Вона повідомила, що в четвер її захист прийде до Головного слідчого управління, щоб копіювати матеріали справи і знайомитися вона буде з ними в офісі партії "Батьківщина", оскільки не бачить необхідності щодня приходити до прокуратури для ознайомлення з матеріалами справи.

Її захисник Власенко висловив незгоду з думкою представників ГПУ про те, що на ознайомлення з матеріалами справи знадобиться від тижня до двох. На переконання Власенко, це займе значно більше часу.

Читайте також:

Тимошенко дали тиждень, щоб вона прочитала 14 томів кримінальної справи

Тимошенко: влітку влада поставить "жирний хрест" на опозиції

Тимошенко розповіла, як у неї намагалися відібрати iPad

ВідеоТимошенко не дозволили покидати межі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: