Тимошенко заборонить перевіряти підприємців

Уряд планує прийняти 27 нормативних актів на підтримку бізнесу. Почне з мораторію на всі види перевірок.

Уряд має намір запровадити мораторій на проведення всіх перевірок у підприємницьких структурах.

Про це повідомила прем`єр Юлія Тимошенко сьогодні під час розширеного засідання уряду з питань розвитку підприємництва.

"На обговорення з вами ми виносимо 27 нормативних актів за всіма напрямами, починаючи від запровадження мораторію в умовах кризи на всі планові та непланові перевірки, незалежно від того, хто і де ці перевірки проводить", - сказала Тимошенко.

Прем`єр повідомила, що сьогодні на розширеному засіданні уряду за участю представників підприємництва буде прийнято відповідну постанову уряду.

Крім того, за її словами, уряд має намір відкрити гарячу телефонну лінію для збору інформації від підприємців про виконання рішення Кабінету міністрів про запровадження мораторію на всі перевірки.

Також Тимошенко повідомила, що сьогодні уряд має намір прийняти низку документів, спрямованих на спрощення системи отримання ліцензій на підприємницькі види діяльності.

Вона також запропонувала проводити аналогічні розширені засідання уряду за участю представників підприємництва з регулярністю один раз на місяць.

Нагадаємо, сьогодні під час наради з підприємцями Тимошенко заявила, що зараз наступає найсприятливіший період для ведення бізнесу, оскільки наближаються президентські вибори. Вона переконана, що всі потенційні кандидати у президенти будуть намагатися зробити для підприємців усе, щоб заручитися їхньою підтримкою.

Також вона підтвердила, що БЮТ братиме участь у президентських виборах.

Читайте також:

Тимошенко йде в президенти і радіє, що вибори "на носі"

Бог сказав дружині Черновецького, що її чоловік врятує Україну

Тимошенко: криза скінчиться восени

Україні більше не загрожує дефолт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: