Тимошенко забрала "Артек" собі

Тимошенко заявила, що про "Артек" від сьогодні буде дбати уряд.

Уряд прийняв на свій баланс Міжнародний дитячий центр "Артек".

"Ми зробили надзвичайно важливий крок і передали постановою Кабінету міністрів державне підприємство "МДЦ "Артек" зі сфери управління Державного управління справами президента до Кабінету міністрів. Я розумію, що через усю цю бурхливу діяльність, яку веде Секретаріат президента, не вистачає часу дбати про "Артек", тому дбати про "Артек" від сьогодні буде уряд", - сказала Тимошенко.

Крім того, за її словами, уряд затвердив рішення про те, що охорона підрозділами МВС території "Артеку" і "Молодої гвардії" здійснюватиметься на безплатній основі.

"Мені просто дивно, що до сьогоднішнього дня "Артек" платив навіть за послуги Міністерства внутрішніх справ і, до речі, великі гроші – майже 6 млн. грн. на рік. Я думаю, що так можна було зробити банкротом будь-які підприємства", - вважає прем`єр-міністр.

Між тим, керівник Державного управління справами президента Ігор Тарасюк вважає неможливим зміну форми управління "Артеком" без узгодження з ЮНЕСКО.
"Ми вивчатимемо це питання, адже "Артек" знаходиться під егідою ЮНЕСКО, і на сьогодні ми не можемо змінити форму управління без узгодження з ЮНЕСКО", - сказав Тарасюк.

У той же час, керівник Держуправсправами президента зазначив, що решта всіх рішень, прийнятих сьогодні урядом для забезпечення функціонування МДЦ "Артек", дасть змогу врегулювати всі проблеми.

"Якщо кошти справді будуть наступного тижня, нас це влаштовує, але все це треба було робити раніше", - додав він.

На думку Тарасюка, сьогоднішні рішення уряду відповідають указу президента про забезпечення функціонування МДЦ "Артек". 

Читайте також:

Тимошенко дала "Артеку" 60 мільйонів на путівки і 35 на ремонт

Тимошенко відповіла президенту "сумною новиною"

Росія хоче викупити "Артек"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: