Тимошенко заходилася "будити Україну"

Тимошенко закликала людей вийти з гаслом "Я не торгую Україною". "Якщо на площі стоїть сто тисяч людей, то тоді влада міняється на очах", - переконана лідер БЮТ.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає своїм завданням пробудити Україну в той час, коли існує загроза її національним інтересам.

"Я хочу… просто будити Україну, щоб вона не спала, щоб вона відчувала цю небезпеку, щоб на фоні загального політичного розчарування, песимізму, політичної зневіри, апатії, на фоні всіх цих подій, щоб ми просто не втратили рідну державу", - цитує Тимошенко її прес-служба.

За словами лідера БЮТ, держава та її інтереси не можуть бути предметом торгівлі. "Я думаю, що всі ми сьогодні мусимо вийти з гаслом "Я не торгую Україною", тому що Україною не можна торгувати так, як не можна торгувати найдорожчим", - прокоментувала Тимошенко кроки чинної влади.

"Логіка моїх дій така: в першу чергу нам потрібно зібрати ту команду громадян України, які готові цьому сказати "ні", - сказала Тимошенко.

"Якщо на площі біля Адміністрації президента, Верховної ради стоятиме десять тисяч людей, то влада бере кийки в руки, б’є цих людей, принижує, кидає у в’язницю, розганяє ці площі і відчуває себе господарями на землі, яку ця ж влада і знищила. А якщо на площі стоїть сто тисяч людей, то тоді влада міняється на очах", - переконана лідер БЮТ.

На думку Тимошенко, саме в цьому випадку влада буде дослухатися до думки громадянського суспільства. "І тому сьогодні наше завдання – розбудити людей, щоб вони розуміли, що вони втрачають для себе особисто, для кожного члена родини, для кожної дитини, що вони втрачають на майбутнє", - сказала вона.

Читайте також:

У Партії регіонів Тимошенко порівняли з Бен Ладеном

Герман: заради влади Тимошенко готова почати громадянську війну

Тимошенко: в бюджет-2010 не закладено виконання жодної обіцянки Януковича

Янукович: вся країна скоро шукатиме спасіння від Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: