Тимошенко захоплена політичною стабільністю Норвегії

Прем’єр-міністр висловила керівнику норвезького парламенту своє захоплення політичною стабільністю цієї країни.

Тимошенко висловила захоплення політичною стабільністю Норвегії.

Про це прем’єр-міністр заявила сьогодні під час зустрічі в Києві з керівником парламенту Норвегії Торбйорном Ягландом.

"Ми захоплені вашою політичною стабільністю. Нам здається, що Норвегія – одна з найстабільніших країн, і Україні потрібно цей досвід запозичувати. Я дійсно хотіла б обговорити досвід державного устрою Норвегії – де ті точки стабільності, які можуть бути для України дуже важливі", - сказала Тимошенко.

Прем’єр заявила, що народ і парламент України єдині у бажанні вдосконалити Конституцію України. Вона повідомила, що в 2004 році в Україні було започатковано процес реформування Конституції. "Ми зробили її більш парламентською, і зараз нам потрібно продовжувати вдосконалювати Конституцію. Сьогодні і парламент, і суспільство в цьому єдині", - додала вона.

У свою чергу, глава парламенту Норвегії зазначив, що розглядає сьогоднішню зустріч із Тимошенко "як величезну честь зустрітися з таким видатним європейським лідером".

Ягланд відзначив, що з 2000 року, коли він востаннє відвідував українську столицю, "дуже багато всього відбулося і змінилося на краще".

Глава парламенту Норвегії нагадав, що основу українсько-норвезьких відносин було закладено ще в ті часи, "коли вікінги плавали Дніпром". "У нас є багато спільних інтересів, зокрема в галузі енергетики, але є й інші спільні риси – і ви, і ми є сусідами Росії", - зазначив Ягланд.

Читайте також:
В Україні відкрився тиждень НАТО
Рейтинг Януковича падає, Тимошенко - зростає

Кредитна історія Тимошенко опинилася в центрі скандалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: