Тимошенко захотіла залучити ще одного адвоката

За словами екс-прем'єра, для ознайомлення зі справою їй та захисту дали всього кілька тижнів. Саме тому до справи буде притягнутий новий адвокат.

Екс-прем'єр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко має намір залучити для захисту в "газовій справі" нового адвоката. Про це вона заявила перед входом до будівлі Печерського райсуду.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

"Для того, щоб по суті розглядати справу, потрібно, по-перше, пройти всі процедури підготовки досудового розгляду. Ви знаєте, що нам для ознайомлення зі справою дали всього кілька тижнів. Саме тому до справи сьогодні буде притягнутий новий адвокат", - заявила Тимошенко

Вона зазначила, також що цей адвокат не знайомий зі справою, тому буде заявлено клопотання про необхідність його ознайомлення зі справою.

"Разом з цим, і я змогла б ознайомиться і заявити всі необхідні клопотання для того, щоб з'ясувати істину в цьому кримінальному переслідуванні", - сказала екс-прем'єр.

Нагадаємо, у понеділок 4 липня Печерський райсуд Києва розглядає по суті кримінальну справу, порушену стосовно Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Ющенко зізнався, що вже давав свідчення у справі Тимошенко

Адвокат Тимошенко пояснив причини некоректної поведінки екс-прем'єра в суді

На майно Тимошенко та Луценка накладено арешт

"Нафтогаз" хоче відсудити у Тимошенко 1,5 млрд гривень

ВідеоТимошенко захотіла залучити ще одного адвоката

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: