Тимошенко закликала боротися за кожен протокол

Юлія Тимошенко наголосила, що екзит-поли показали несуттєву різницю в голосах між нею та Віктором Януковичем, і закликала однопартійців боротися за кожен голос заради перемоги.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не визнала свою поразку на виборах на підставі програшних для неї результатів екзит-полів і закликала своїх соратників боротися за кожен голос і кожен виборчий протокол.

"Боротися за кожен протокол, кожен акт, кожен голос, тому що голос може вирішувати долю України", - звернулася вона до своїх соратників.

Також вона закликала їх до "мужності і невтомної роботи" в цій справі.

Крім того, Тимошенко наголосила, що розрив між нею та лідером Партії регіонів перебуває в межах статистичної похибки, і варто чекати на офіційні дані Центральної виборчої комісії.

Глава уряду додала, що були часи, коли окремих кандидатів вже оголошували переможцями на виборах, але вони в підсумку залишалися без посади.

Що вона має на увазі, Тимошенко не пояснила, але, швидше за все, йшлося про вибори 2004 року, коли їх переможцем було оголошено Віктора Януковича, але після Майдану та суду було оголошено третій тур виборів, у якому переміг Віктор Ющенко.

Нагадаємо, Тимошенко, коментуючи результати екзит-полів, також заявила, що її штаб вже почав збирати докази фальсифікацій на виборах.

В цілому, команда прем'єра висловила упевненість, що говорити про чиюсь остаточну перемогу на виборах ще зарано.

В той же час, за результатом усіх шести екзит-полів, проведених в Україні, перемогу на виборах здобув лідер партії регіонів Віктор Янукович.

Читайте також:

Тимошенко почала збирати докази фальсифікацій на виборах

У БЮТ назвали умови відставки Тимошенко

Партія регіонів оголосила Януковича президентом України

За всіма екзит-полами переміг Янукович

ВідеоТимошенко закликала боротися за кожен протокол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: