Тимошенко закликала до дострокових виборів ВР і імпічменту Януковичу

Лідер БЮТ запропонувала створити "комітет захисту України" і закликала політичні сили входити у такий комітет.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко пропонує створити "комітет захисту України", щоб ініціювати дострокові вибори у Верховну раду і усунути нинішню владу. Про це вона заявила 27 квітня, спілкуючись із журналістами під стінами Верховної ради.

"Ми пропонуємо створити комітету захисту України, де об'єднати всі партії, всі рухи, всіх громадських діячів, які розуміють, що роблять з Україною", - заявила Тимошенко.

"Ми звертаємося до всіх громад, до всіх громадян, - створити на своїх територіях, на своїх робочих місцях, у своїх учбових закладах комітет захисту України", - наголосила лідер БЮТ.

Тимошенко підкреслила: "У такій об'єднавчій боротьбі ми зможемо досягнути дострокових парламентських виборів, а саме головне - виграти їх з такою перевагою демократичних сил, щоб можна було не тільки усунути зрадницький уряд, а й почати процедури імпічменту Януковича".

Також лідер БЮТ закликала політичні сили входити у такий комітет "на рівних, не роблячи з цього ні рейтинги, ні гучні заяви, ні нових лідерів".

Крім того, Тимошенко заявила: "Я сподіваюся, що наші західні партнери будуть звертати ти увагу на те, що в Україні згортається демократія, згортається свобода слова, грубо порушуються Конституція, що Україна втрачає свої території".

"Я не хотіла би, щоб світова спільнота мовчала про такі речі. Або демократія буде захищена, або політика подвійних стандартів остаточно змете її", - наголосила екс-прем'єр.

Як повідомлялося, 27 квітня, Верховна рада ратифікувала угоду про продовження термінів перебування Чорноморського флоту РФ у Криму до 2042 року. За це рішення проголосували 236 депутатів.

Услід за українським парламентом угоду по ЧФ ратифікувала Державна дума Росії.

Читайте також:

Тимошенко закликала українців 11 травня зірвати роботу Ради

Мєдвєдєв доручив російським військовим зайнятися Кримом

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: