Тимошенко закликала гнати окупантів з України

Тимошенко заявила, що завдання, які стоять перед "Батьківщиною", доводиться вирішувати в складній ситуації, "коли влада визначила нас як головних ворогів і опонентів", тому їх потрібно виганяти з країни.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко впевнена, що подолає всі перешкоди, які стоять на її шляху. Про це вона заявила на конференції Львівської обласної організації "Батьківщини" у Львові 28 вересня.

"Велика Україна, але відступати немає куди, окупантів треба гнати. Ми зробимо ревізію системи і зможемо зупинити цей владний бульдозер. Немає іншої партії, ніж ми з вами", - наголосила вона.

За словами Юлії Тимошенко, завдання, які стоять перед "Батьківщиною", доводиться вирішувати в складній ситуації, "коли влада визначила нас як головних ворогів і опонентів".

"Я хочу, щоб ми заклали фундамент на цих місцевих виборах і нашої командної роботи, і нашого руху, і я точно знаю, що парламентські вибори будуть висновком для людей після довгих років митарств від цієї влади, і цей висновок буде на користь нашої команди", - заявила Юлія Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, Юлія Тимошенко вимагає від президента Віктора Януковича забезпечити справедливе, пропорційне представництво "Батьківщини" у тервиборчкомах на місцевих виборах.

"Ми вимагаємо декілька дуже конкретних речей. Перше: всім парламентським партіям без виключення, дев'яти партіям "Нашої України - Народної самооборони", трьом партіям, які входять в блок, який я очолюю, дати рівну квоту представництва в територіальних виборчих комісіях, яка використовуються для Партії регіонів, комуністів і Народної партії Литвина", - сказала Тимошенко.

За її словами, якщо Компартії і Партії регіонів дається по три представника, то, "значить, і у "Батьківщини" та інших партій мусить бути по три, тому що блоки - не учасники виборчого процесу".

Читайте також:

Тимошенко назвала Януковича боягузом

Тимошенко попередила українців, що завтра "прийдуть за вами"

Регіонали назвали Тимошенко "жінкою-катастрофою", яка діє як зомбі

Тимошенко висунула вимоги Януковичу

У Криму міліція опечатала офіс партії Тимошенко

На Донбасі 11 депутатів втекли від Януковича до Тимошенко

Проти підлеглих Тимошенко порушили ще одну кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: