Тимошенко закликала написати "звернення трьох" до МВФ

Тимошенко закликала Ющенка і Литвина підписати спільне звернення до МВФ.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала президента Віктора Ющенка і голову Верховної ради Володимира Литвина підписати спільне звернення до керівництва Міжнародного валютного фонду про готовність до співпраці й реформування економіки.

"Підпис прем'єра під спільною декларацією вже є, все, що треба в спільній декларації викласти, вже викладено. І я переконана, що наша співпраця з МВФ продовжиться найближчим часом, продовжиться успішно, і завершиться отриманням чергового траншу для того, щоб підтримати валютний і фінансовий ринок України", – заявила Тимошенко, відкриваючи засідання уряду.

За її словами, доцільно, щоб під спільною декларацією поставили свої підписи також і виконувач обов'язків голови Нацбанку та в.о. міністра фінансів України.

Міжнародний валютний фонд у листопаді минулого року вирішив надати Україні стабілізаційний кредит в обсязі 16,4 мільярда доларів для зміцнення довіри у фінансовому секторі й допомоги економіці країни, яка постраждала від світової фінансової кризи. Того ж місяця Київ отримав перший транш кредиту – 4,5 мільярда доларів. Виділення ж другого траншу наразі відклали.

МВФ, враховуючи значний дефіцит державного бюджету, закликав Україну до жорсткого кризового менеджменту. Як повідомив представник Фонду Девід Гоулі, "дискусія з українським керівництвом щодо необхідності обмеження дефіциту бюджету триває".

Експерти Міжнародного валютного фонду незабаром мають знову відвідати Київ.


Читайте також:

МВФ спрогнозував курс гривні на рік

Японія надала МВФ кредит на суму 100 млрд. доларів

МВФ вимагає від України жорсткого кризового менеджменту

ВідеоТимошенко закликала написати "звернення трьох" до МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: