Тимошенко закликала українців масово судитися з Фірташем

Тимошенко наголошує, що судове рішення, згідно з яким "Нафтогаз" має повернути RosUkrEnergo 12,2 млрд кубометрів газу, стало можливим за рахунок здачі національних інтересів.

Лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко закликала усіх українців до Стокгольмського арбітражу, який розглядає позов компанії Дмитра Фірташа RosUkrEnergo проти НАК "Нафтогаз України", з метою не допустити стягнення з України 12 млрд кубометрів газу за рішенням суду.

За словами Тимошенко, судове рішення, згідно з яким "Нафтогаз" зобов’язаний повернути RosUkrEnergo 12,2 млрд кубометрів газу, стало можливим "за рахунок здачі національних інтересів і змови державних чиновників і акціонерів приватної компанії".

"Держава фактично усунулася від захисту інтересів своїх громадян і сприяє збагаченню групи Фірташа-Бойка-Льовочкіна, які сьогодні керують урядом України і адміністрацією Януковича", - цитує її слова прес-служба БЮТ.

"Немає сумніву, що ці гроші держава братиме з кишені кожного громадянина. Підвищення тарифів на газ на 50% зроблено саме для цього", - наголосила Тимошенко.

"Я закликаю всіх небайдужих громадян України долучитися до моєї ініціативи: щоб не платити з власної кишені корупціонерам від влади, звернутися в якості третьої особи до суду, який розглядає клопотання RosUkrEnergo. Ми повинні захистити себе і захищати свою країну самі, бо ані гарант Конституції, ані уряд, сформований олігархами, не роблять ніяких дій для відстоювання інтересів своєї держави і свого народу. Не дозволимо наживатися Януковичу і його команді за рахунок підняття цін на газ для простих людей", - зазначила вона.

Читайте також:

Україна вмовляє Росію не залишати її на зиму без газу

Росія відхрестилася від причетності до газових схем RosUkrEnergo

Митниця підтвердила законність претензій Фірташа до України

Україна перерахує борг перед RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: