Тимошенко закликала українців 11 травня зірвати роботу Ради

Лідер опозиції закликала заблокувати роботу парламенту до до денонсації угоди по ЧФ або розпуску Ради.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила про намір заблокувати роботу Верховної ради, поки не буде денонсована угода щодо російського флоту або розпущений парламент, і закликала громадян зі всієї України зібратися 11 травня під стінами ВР.

Про це вона сказала, виступаючи на мітингу під стінами Верховної ради.

"У Верховну раду було запущено спеціальне бандугруповання, яке професійно било депутатів, які не давали проводити ратифікацію", - заявила вона.

"Це бандугруповання трощило, ламало руки, ламало носи й обличчя депутатам, щоб розчистити собі доступ до карток і таким чином фальсифікувати голосування", - додала Тимошенко.

Вона підкреслила, що "це голосування фальсифіковане, як і вибори президента".

"У будь-який момент, коли ми будемо здатні скинути цю хунту, ми зможемо денонсувати все те, що вони наприймали сьогодні нечесним антиконституційним шляхом", - сказала Тимошенко.

"З сьогоднішнього дня вони закрили Верховну раду і вони не хочуть, щоб вона працювала аж до 11 травня, тому що чорну свою роботу вони вже зробили", - сказала Тимошенко.

"Ми починаємо об'їжджати всю країну для того, щоб люди, які здатні стояти за Україну, підтримувати Україну в такий важкий момент, щоб (вони) мали можливість 11 травня - коли будуть ці зрадники заходити до Верховної ради - зібратися і більше не давати працювати Верховній раді, поки вони не денонсують цю угоду, або поки не буде проголошено дострокові вибори", - заявила вона.

За словами Тимошенко, дострокові вибори дадуть можливість провести до парламенту "не антиукраїнську більшість, не зрадників і запроданців".

Крім того, лідер БЮТ закликала опозицію до об'єднання.

Виступ Тимошенко на мітингу, куди вона вийшла після голосування у Верховній раді та брифінгу для журналістів у парламенті, переривали прихильники ВО "Свободи" вигуками "Тягнибок" і "Свобода".

Як повідомлялося, сьогодні, 27 квітня, Верховна рада ратифікувала угоди про продовження термінів перебування Чорноморського флоту в Криму. За проголосувало 236 депутатів.

Услід за українським парламентом угоду по ЧФ ратифікувала Державна дума Росії.

Читайте також:

Азаров: референдуму по російському флоту не буде

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Росія слідом за Україною продовжила перебування ЧФ у Криму
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: