Тимошенко закликала Україну і Росію до компромісу

Прем’єр нагадала, що Україна залежна від Росії, адже закуповує в неї 70% природного газу, 70% нафти і 100% ядерного палива.

Україна і Росія повинні досягати компромісів на основі взаємної поваги до національних інтересів.

Про це заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко у програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"У Росії є свої національні інтереси, які вона свято відстоює. В України достатньо своїх національних інтересів, ми їх також свято відстоюємо. Наше завдання – на базі дотримання національних інтересів двох країн найти порозуміння ", - сказала Тимошенко.

Водночас прем’єр підкреслила, що політичні еліти в Україні будували компроміси "не з точки зору дотримання національних інтересів, а з точки відкатів, в якій схемі і хто посаду подарує, підтримавши публічно".

Прем’єр-міністр нагадала, що Україна закуповує в Росії 100% ядерного палива, 70% природного газу, а також 70% нафти.

"Треба визнати, що ми 70 років творили єдину систему, і сьогодні це розірвати по-живому неможливо і не треба, тому що світ об’єднується. Нам треба знайти порозуміння на базі відстоювання національних інтересів", - додала вона.

Тимошенко нагадала, що в України (після Білорусі) найкраща ціна на газ на 2009-2010 рр. "Ми отримали від ЄС право і можливість бути головним транспортером і утримувати нашу ГТС", - сказала Тимошенко.

Глава уряду також наголосила, що особисто докладала зусиль до того, щоб зняти у відносинах із Росією конфронтацію і знайти компроміс.

Читайте також:

Тимошенко поскаржилася, що на неї цілодобово "риють компромат"

Тимошенко: імпічмент Ющенку проводити надто пізно

На Тимошенко тиснуть, щоб вона підвищила пенсійний вік

Тимошенко пообіцяла Європі об'єднати ВР навколо кризи
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: