Тимошенко закликала всі опозиційні сили об’єднатися з БЮТ

Лідер БЮТ звернулася до лідерів опозиційних сил з пропозицією налагодити конструктивне співробітництво.

Лідер блоку свого імені Юлія Тимошенко закликала всіх опозиційних політиків об'єднатися. Вона наголосила, що ефективною опозицією може стати лише об’єднана команда демократичних сил.

"Я звертаюся до всіх політиків, до лідерів опозиційних сил з проханням утриматися від взаємних образ і суперечок. У нас із вами одна справа й одне стратегічне завдання - захист України", - цитує Тимошенко її прес-служба.

На її думку, уже перші дні роботи нової влади на чолі з президентом Віктором Януковичем продемонстрували необхідність захисту національних інтересів і демократичних цінностей.

"Виконати це завдання може й повинна тільки демократична опозиція. Опозиція без внутрішнього протистояння", - упевнена вона.

"У нас був негативний досвід розбрату у владі в одній демократичній команді, коли люди, які за визначенням мають один світогляд, одні й ті ж ідеологічні принципи та бачення розвитку української держави, почали боротьбу між собою. Це, зрештою, і призвело до того, що сьогодні в країні відбувається повномасштабний реванш олігархії", - зазначила Тимошенко.

"Треба мати мужність визнати помилки протиборства між демократичними силами, але визнати для того, щоб більше ніколи не допускати їх. Я особисто і моя команда готові до нового партнерського співробітництва в демократичній опозиції", - додала вона.

Вона звернулася до всіх політиків, до лідерів опозиційних сил з проханням утриматися від взаємних образ і налагодити конструктивне співробітництво.

"Жодного слова, жодної дії, жодної репліки, спрямованої на розкол опозиційних сил – саме така вимога часу та позиція нашої команди", - наголосила Тимошенко.

Читайте також:

Партія регіонів не хоче ділитися з БЮТ посадами у Раді

Яценюк: у БЮТ є погана звичка – лазити по чужих кишенях

Луценко: Тимошенко не буде тіньовим прем’єром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: