Тимошенко закликала всіх політиків об'єднатися з нею

Прем'єр вважає, що в разі, якщо політичні сили України підуть на об'єднання, це допоможе державі подолати кризу.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала усі політичні сили до консолідації задля подолання наслідків кризи.

Про це вона заявила на засіданні Кабінету міністрів.

"Ми маємо сьогодні перші паростки надії на економічну стабілізацію. І тому хотіла б, щоб усі ми далі продовжували так працювати, як ми це робили у важких умовах. Але хотілося б, щоб ця робота відбувалася у політичному комфорті, при політичному об’єднанні всіх політичних сил в парламенті", -  наголосила Тимошенко.

Вона відзначила, що закликала всіх політиків об'єднатися проти кризи ще у грудні минулого року. "Я стояла і стою на позиціях повного об’єднання всіх політичних сил і досягнення ефективного результату для України", - пояснила прем'єр.

"Я хочу сказати: або ми почнемо поважати свою країну і бачити позитивні результати, або з цим комплексом меншовартості, який сьогодні сіють брудні політики в країні, так народ, наша нація і буде жити, і з цим комплексом меншовартості будуть виховуватись ваші діти", - підкреслила вона.

Прем’єр також вкотре наголосила на тому, що уряд і фінансово-економічна система держави працюють, незважаючі на кризові явища.

"І ми сьогодні крок за кроком долаємо кризу. Важко, з великими перешкодами", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, до об'єднання політиків закликала і Партія регіонів. Про це з трибуни парламенту заявила заступник голови фракції ПР Ганна Герман.

Герман заявила передусім про об'єднання БЮТ і ПР у коаліцію задля ухвалення антикризової програми та роботи над текстом нової Конституції. Соратниця Віктора Януковича не виключає, що задля ухвалення нового Основного Закону доведеться продовжувати термін повноважень нинішньої Верховної ради.

Раніше ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що Тимошенко і Янукович вже вирішили створити широку коаліцію своїх політичних сил у ВР. Зокрема, повідомлялося, що дві найбільші політсили України погодили проект "Великого договору", який передбачає, серед іншого, переформатування складу уряду, та текст нової Конституції.

У БЮТ наявність коаліційних переговорів із регіоналами не підтвердили, натомість лідери ПР заявили, що вони ведуть переговори про об'єднання з усіма політсилами парламенту.

Читайте також:

ПР: повноваження нинішньої Ради будуть продовжені

Конституція від БЮТ і ПР перетворить Україну на парламентську республіку

БЮТ і ПР вже поділили уряд. Список

Ющенко підготував указ про дострокові вибори ВР і президента

ВідеоТимошенко про об'єднання політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: