Тимошенко закликала Януковича та Ющенка не лізти в історію

Юлія Тимошенко закликала Януковича та Ющенка не чіпати у своїх розборках історію та залишити її в спокої.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає чинного президента Віктора Януковича та екс-главу держави Віктора Ющенка відмовитися від використання історичних фактів для розділення України на дві частини.

"Важко змиритися з думкою, що політики використовують історію – що останні п'ять років, що зараз вже почався новий відлік часу нової влади. Використовують виключно для того, щоб влаштувати розбрат всередині свого власного народу, і коли не вистачає професійних аргументів для стратегії розбудови країни, то беруть історію і починають цією історією лякати одну частину країни, а потім іншу. Я хочу звернутися до політиків – як до колишнього президента, так і до сьогоднішнього президента: залиште в своїх розборках історію в спокої", - сказала Тимошенко.

На переконання Тимошенко, історією мусять займатися професійні історики.

"Нехай вчені з'ясовують, де, що і як відбувалося в нашому спільному історичному житті, а політики хай займуться наведенням порядку в економіці, соціальних питаннях, хай наведуть порядок з корупцією у власних лавах, хай зроблять це для того, щоб люди побачили, що в політиці є мораль. А те, що сьогодні історія використовується як червона ганчірка, щоб натравлювати одну частину України на іншу – от власне аморальні політики і використовують такий інструмент", - наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, "Регіони" з росіянами хочуть переписати історію України від "помаранчевих чортенят". Так, планується створення на базі Партії регіонів і "Єдиної Росії" спільної комісії для вироблення єдиного підходу до історії.

Нагадаємо, Міносвіти змусило автора підручника з історії відбілити Росію. Так, у нові шкільні підручники з історії за ініціативою Міністерства освіти та науки було внесено правки, покликані сформувати у школярів неагресивний образ Росії.

Читайте також:

"Регіони" з росіянами перепишуть історію України від "помаранчевих чортенят"

Міносвіти змусило автора підручника з історії відбілити Росію

Табачник: у дефіциті україномовних підручників винна Тимошенко

Кабмін скасував іспит з української мови при вступі в аспірантуру

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: